Nowi członkowie Zarządu PEKAES SA

C

17-02-2016

16 lutego br. roku Rada Nadzorcza PEKAES SA powołała dwóch nowych członków Zarządu. Do władz Spółki reprezentowanej do tej pory przez Prezesa Macieja Bachmana i Arkadiusza Filipowskiego, dołączyli teraz Jerzy Markow i Piotr Marczuk.         Jerzy Markow objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES w grudniu 2015 roku. Jest doktorem nauk technicznych w zakresie transportu i logistyki, absolwentem International Leadership Programme w Ashridge Managemant School w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zaawansowanymi logistycznymi sieciami drobnicowymi. Autor licznych referatów, artykułów i publikacji z dziedziny praktycznych rozwiązań funkcjonowania zintegrowanych łańcuchów dostaw. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. W strukturach PEKAES SA koncentruje się na rozwoju oraz dalszym unowocześnianiu działalności i infrastruktury pionu operacyjnego w Grupie.   Z kolei Piotr Marczuk jest finansistą z bogatym doświadczeniem w branży logistycznej. W przeszłości sprawował już funkcję członka zarządów w polskich i zagranicznych spółkach. Od grudnia ubiegłego roku piastuje stanowisko Dyrektora Finansowego PEKAES SA. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany w École Nationale des Ponts et Chaussées (we współpracy z University of Bristol i KPMG). Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Współpracował także z funduszami inwestycyjnymi. – Rok 2016 jest dla naszej Grupy rokiem kolejnych inwestycji i nowych, ciekawych wyzwań biznesowych. Aby je zrealizować z sukcesem potrzebujemy nakładów nie tylko w rozwój naszych usług i zapewnienie ich dostępności. Bardzo ważną rolę odgrywa tu także nasza polityka kadrowa. Na pokładzie PEKAES mamy bardzo dobrych specjalistów, znanych i cenionych ekspertów w naszej branży. Wierzę, że obecna zmiana w zarządzie Spółki przyniesie wymierne korzyści zarówno naszym Klientom, jaki i Akcjonariuszom – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.  

PEKAES CEE16 lutego br. roku Rada Nadzorcza PEKAES SA powołała dwóch nowych członków Zarządu. Do władz Spółki reprezentowanej do tej pory przez Prezesa Macieja Bachmana i Arkadiusza Filipowskiego, dołączyli teraz Jerzy Markow i Piotr Marczuk.

 

 

 

 

PEKAES Jerzy MarkowJerzy Markow objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w PEKAES w grudniu 2015 roku. Jest doktorem nauk technicznych w zakresie transportu i logistyki, absolwentem International Leadership Programme w Ashridge Managemant School w Londynie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zaawansowanymi logistycznymi sieciami drobnicowymi. Autor licznych referatów, artykułów i publikacji z dziedziny praktycznych rozwiązań funkcjonowania zintegrowanych łańcuchów dostaw. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. W strukturach PEKAES SA koncentruje się na rozwoju oraz dalszym unowocześnianiu działalności i infrastruktury pionu operacyjnego w Grupie.

 

PEKAES Piotr MarczukZ kolei Piotr Marczuk jest finansistą z bogatym doświadczeniem w branży logistycznej. W przeszłości sprawował już funkcję członka zarządów w polskich i zagranicznych spółkach. Od grudnia ubiegłego roku piastuje stanowisko Dyrektora Finansowego PEKAES SA. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany w École Nationale des Ponts et Chaussées (we współpracy z University of Bristol i KPMG). Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zwiększania efektywności przedsiębiorstw. Współpracował także z funduszami inwestycyjnymi.

Rok 2016 jest dla naszej Grupy rokiem kolejnych inwestycji i nowych, ciekawych wyzwań biznesowych. Aby je zrealizować z sukcesem potrzebujemy nakładów nie tylko w rozwój naszych usług i zapewnienie ich dostępności. Bardzo ważną rolę odgrywa tu także nasza polityka kadrowa. Na pokładzie PEKAES mamy bardzo dobrych specjalistów, znanych i cenionych ekspertów w naszej branży. Wierzę, że obecna zmiana w zarządzie Spółki przyniesie wymierne korzyści zarówno naszym Klientom, jaki i Akcjonariuszom – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C