Nowości telematyczne od DRABPOL-u

C

19-02-2013

  Oferta firmy DRABPOL w zakresie produktów z działu telematyki powiększyła się o dwa nowe rozwiązania, produkcji  Mix Telematics - MIX LOCATE (dostępny na rynku z początkiem lutego) oraz Trailer Tracking (dostępny z początkiem marca).         Mix Locate - interfejs on-line dostarcza w czasie rzeczywistym następujących informacji:  gdzie są Twoje pojazdy, gdzie były wcześniej i jak są prowadzone?   Mix Locate opiera się na platformie FM Web i dlatego  każdy, zaznajomiony z FM Web szybko nauczy się obsługi Mix Locate. Mix Locate został zaprojektowany tak, aby współpracować z nowym  sprzętem VT (do śledzenia pojazdów). VT1300 jest przeznaczony  dla pojazdów lekkich, natomiast VT1330 stworzono  z myślą o  motocyklach.   Trailer Tracking to nowe rozwiązanie do śledzenia naczep. Oferta obejmuje tu nowe urządzenia do śledzenia (AT), które mogą raportować wyniki poprzez FM Web lub Mix Locate. Nowe rozwiązanie ma pojawić  się na rynku w marca 2013 r, wraz z urządzeniami AT1330 & AT1340. Więcej informacji o produktach na stronie www.drabpol.pl    

PROMOCJA

PROMOCJA

 

drabteleOferta firmy DRABPOL w zakresie produktów z działu telematyki powiększyła się o dwa nowe rozwiązania, produkcji  Mix Telematics – MIX LOCATE (dostępny na rynku z początkiem lutego) oraz Trailer Tracking (dostępny z początkiem marca).

 

 

 

 

Mix Locate  interfejs on-line dostarcza w czasie rzeczywistym następujących informacji:  gdzie są Twoje pojazdy, gdzie były wcześniej i jak są prowadzone?

 

Mix Locate opiera się na platformie FM Web i dlatego  każdy, zaznajomiony z FM Web szybko nauczy się obsługi Mix Locate. Mix Locate został zaprojektowany tak, aby współpracować z nowym  sprzętem VT (do śledzenia pojazdów). VT1300 jest przeznaczony  dla pojazdów lekkich, natomiast VT1330 stworzono  z myślą o  motocyklach.

 

Trailer Tracking to nowe rozwiązanie do śledzenia naczep. Oferta obejmuje tu nowe urządzenia do śledzenia (AT), które mogą raportować wyniki poprzez FM Web lub Mix Locate. Nowe rozwiązanie ma pojawić  się na rynku w marca 2013 r, wraz z urządzeniami AT1330 & AT1340. Więcej informacji o produktach na stronie www.drabpol.pl

 

fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C