UTA nowym partnerem Telepass EU

C

28-07-2016

UTA została partnerem włoskiego operatora przy dystrybucji nowego urządzenia Telepass EU do opłacania płatnych dróg nie tylko we Włoszech, ale w sumie w 6 różnych systemach, w sześciu krajach, w tym również w Polsce na autostradzie A4.   Dzięki wielozadaniowemu urządzeniu dla pojazdów o DMC > 3,5 t możliwe jest opłacanie myta w 6 różnych systemach w 6 krajach bez zatrzymywania pojazdu. Są to Włochy (Autostrade), Francja (TIS PL + 15 parkingów strzeżonych), Hiszpania (VIA-T), Portugalia (Via Verde), Belgia (tunel Liefkenshoek) i Polska (autostrada A4 Kraków-Katowice). Ponadto urządzenie daje dostęp do najwyższych możliwych rabatów, sięgających nawet 50%, a dodatkową zaletą korzystania z urządzenia są bezproblemowe i szybkie przejazdy przez bramki myta, co pozwala na oszczędność czasu i paliwa.   Urządzenia zamówione do 30.09.2016 zostaną wydane na warunkach promocyjnych.

uta logo telepassUTA została partnerem włoskiego operatora przy dystrybucji nowego urządzenia Telepass EU do opłacania płatnych dróg nie tylko we Włoszech, ale w sumie w 6 różnych systemach, w sześciu krajach, w tym również w Polsce na autostradzie A4.

 

Dzięki wielozadaniowemu urządzeniu dla pojazdów o DMC > 3,5 t możliwe jest opłacanie myta w 6 różnych systemach w 6 krajach bez zatrzymywania pojazdu. Są to Włochy (Autostrade), Francja (TIS PL + 15 parkingów strzeżonych), Hiszpania (VIA-T), Portugalia (Via Verde), Belgia (tunel Liefkenshoek) i Polska (autostrada A4 Kraków-Katowice). Ponadto urządzenie daje dostęp do najwyższych możliwych rabatów, sięgających nawet 50%, a dodatkową zaletą korzystania z urządzenia są bezproblemowe i szybkie przejazdy przez bramki myta, co pozwala na oszczędność czasu i paliwa.

 

Urządzenia zamówione do 30.09.2016 zostaną wydane na warunkach promocyjnych.

Telepass uta 720

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C