Nowy członek zarządu PKP CARGO ds. handlowych

C

14-03-2013

  Został nim Sylwester Sigiel, wieloletni szef PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze. Dotychczasowy członek zarządu ds. handlowych, Marek Zaleśny 13 marca złożył rezygnację z pełnionej funkcji - zostaje jednak w spółce i będzie kontynuował współpracę z PKP CARGO na stanowisku doradcy Zarządu ds. handlowych. - Dziękuję panu Markowi Zaleśnemu za wkład w sukces rynkowy PKP CARGO. Cieszę się, że będziemy mogli nadalwspółpracować aby wspólnie umacniać pozycję spółki. Powołanie pana Sylwestra Sigla na stanowisko członka zarządu PKP CARGO ds. handlowych traktuję jako kontynuację prac pana Marka Zaleśnego, który na nowo zdefiniował nasze relacje handlowe z Klientami oraz ukształtował pozycję PKP CARGO w stosunku do konkurentów - mówi Łukasz Boroń, prezes zarządu PKP CARGO. Sylwester Sigiel jest związany z grupą PKP CARGO Logistics od wielu lat. Przez ostatnie trzy lata był prezesem spółki PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze, czyli kluczowego z punktu widzenia Grupy miejsca przeładunku towarów na styku normalnych i szerokich torów kolejowych na granicy wschodniej. W okresie, w którym kierował centrum, udział tej firmy w rynku przeładunków na przejściu Małaszewicze- Brześć, wzrósł z 20 proc. do ponad 50 proc. Wcześniej był pełnomocnikiem zarządu PKP CARGO ds. utworzenia centrum w Małaszewiczach. Obecnie jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej PKP CARGO Centrum Logistyczne Medyka-Żurawica.       

 

pkpzarzadZostał nim Sylwester Sigiel, wieloletni szef PKP Cargo Centrum Logistyczne Małaszewicze. Dotychczasowy członek zarządu ds. handlowych, Marek Zaleśny 13 marca złożył rezygnację z pełnionej funkcji – zostaje jednak w spółce i będzie kontynuował współpracę z PKP CARGO na stanowisku doradcy Zarządu ds. handlowych.
Dziękuję panu Markowi Zaleśnemu za wkład w sukces rynkowy PKP CARGO. Cieszę się, że będziemy mogli nadalwspółpracować aby wspólnie umacniać pozycję spółki. Powołanie pana Sylwestra Sigla na stanowisko członka zarządu PKP CARGO ds. handlowych traktuję jako kontynuację prac pana Marka Zaleśnego, który na nowo zdefiniował nasze relacje handlowe z Klientami oraz ukształtował pozycję PKP CARGO w stosunku do konkurentów – mówi Łukasz Boroń, prezes zarządu PKP CARGO.


Sylwester Sigiel jest związany z grupą PKP CARGO Logistics od wielu lat. Przez ostatnie trzy lata był prezesem spółki PKP CARGO Centrum Logistyczne Małaszewicze, czyli kluczowego z punktu widzenia Grupy miejsca przeładunku towarów na styku normalnych i szerokich torów kolejowych na granicy wschodniej. W okresie, w którym kierował centrum, udział tej firmy w rynku przeładunków na przejściu Małaszewicze- Brześć, wzrósł z 20 proc. do ponad 50 proc.


Wcześniej był pełnomocnikiem zarządu PKP CARGO ds. utworzenia centrum w Małaszewiczach. Obecnie jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej PKP CARGO Centrum Logistyczne Medyka-Żurawica.

 

fb_like

    

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C