Nowy Dyrektor ds. Rozwoju w Rusak Business Services

C

26-02-2018

Piotr Sienkiewicz objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Rusak Business Services. Od dziś odpowiedzialny będzie za budowanie relacji z klientami oraz kreowanie strategii rozwoju firmy. Piotr Sienkiewicz posiada blisko 26-letnie doświadczenie w usługach celnych. Pracował dla największych polskich i zagranicznych brokerów celnych głównie na terenie Polski i Niemiec.  Przez 17 lat związany ze spółką JAS-FBG, gdzie przez ostatnich osiem lat pełnił funkcję Dyrektora Agencji Celnej zarządzając ponad 300 pracownikami w całym kraju. Zanim przeszedł do firmy JAS-FBG był pracownikiem administracji celnej gdzie odpowiadał między innymi za audyt wewnętrzny w Izbie Celnej w Warszawie. W latach 2015 - 2016 zajmował stanowisko Wiceprzewodniczącego Komisji ds. Ceł, Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Piotr Sienkiewicz objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Rusak Business Services. Od dziś odpowiedzialny będzie za budowanie relacji z klientami oraz kreowanie strategii rozwoju firmy. Piotr Sienkiewicz posiada blisko 26-letnie doświadczenie w usługach celnych. Pracował dla największych polskich i zagranicznych brokerów celnych głównie na terenie Polski i Niemiec.  Przez 17 lat związany ze spółką JAS-FBG, gdzie przez ostatnich osiem lat pełnił funkcję Dyrektora Agencji Celnej zarządzając ponad 300 pracownikami w całym kraju. Zanim przeszedł do firmy JAS-FBG był pracownikiem administracji celnej gdzie odpowiadał między innymi za audyt wewnętrzny w Izbie Celnej w Warszawie. W latach 2015 – 2016 zajmował stanowisko Wiceprzewodniczącego Komisji ds. Ceł, Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

Do zadań nowego Dyrektora należeć będzie między innymi rozwój współpracy z kluczowymi klientami oraz formalizacja i standaryzacja procesów obsługi partnerów biznesowych. Będzie on odpowiedzialny również za firmowe systemy szkoleń oraz rozwój sieci placówek w Polsce i zagranicą. Miło nam powitać Piotra  w naszym zespole. Pozyskanie tak wysoko wykwalifikowanego oraz doświadczonego pracownika jak Piotr jest dla mnie największą bombą transferową 2018 roku. Nasza decyzja o rozbudowie zespołu zarządzającego wynika z konsekwentnej realizacji  celów strategicznych naszej firmy takich jak: pozyskanie nowych klientów, rozwój sieci oddziałów, budowa kompetentnego i eksperckiego zespołu w obszarze  usług celnych – mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C