Nowy Dyrektor Finansowy ROHLIG SUUS Logistics

C

19-07-2010

{modal href="/images/stories/krzysztof_wrbel_big.jpg"} {/modal} Wraz z początkiem lipca do zespołu ROHLIG SUUS Logistics dołączył Krzysztof Wróbel, obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego.   Krzysztof Wróbel posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami firm. Przez wiele lat pracował w przedsiębiorstwach związanych z branżą TSL: pełnił funkcję Kontrolera Finansowego w polskiej spółce należącej do amerykańskiego koncernu notowanego na NYSE oraz zajmował stanowisko Dyrektora Controllingu jednej z wiodących grup kapitałowych działających na polskim rynku logistyki.   Krzysztof Wróbel doświadczenie zdobywał również za granicą - przez dwa lata pracował w angielskim oddziale PricewaterhouseCoopers, a następnie był menedżerem w dziale Audytu i Doradztwa tej firmy w Warszawie. W 2003 roku Krzysztof Wróbel został członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów - the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). - Po wielu miesiącach spowolnienia gospodarczego na rynku TSL daje się zauważyć ożywienie. Walka o nowe kontrakty nie może być jednak nastawiona jedynie na zdobycie i utrzymanie klienta ? liczy się optymalizacja finansowa całego procesu realizacji zamówienia i umiejętne zarządzanie przepływami gotówki. Budowanie wartości firmy oraz wspieranie rozwoju solidnych dostawców i podwykonawców, to istotne czynniki, które przekładają się na satysfakcję odbiorców usług. Chciałbym wykorzystać moje doświadczenie w zarządzaniu ryzykami biznesowymi do tworzenia modeli finansowych maksymalizujących wartość dodaną dla wszystkich stron transakcji - mówi Krzysztof Wróbel. Głównym zadaniem nowego Dyrektora Finansowego ROHLIG SUUS Logistics jest silne wsparcie firmy w obszarach biznesowych. - Zależy nam, by Krzysztof Wróbel wspierał nas w zakresie budowania i realizacji strategii biznesowej firmy. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania kilku nowych projektów oraz planujemy dalszy rozwój usług, dlatego też wierzę, iż szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie Krzysztofa będą dla nas niezwykle pomocne - powiedział Tadeusz Chmielewski, prezes zarządu ROHLIG SUUS Logistics.

{modal href=”/images/stories/krzysztof_wrbel_big.jpg”}

{/modal}

PROMOCJA

PROMOCJA

Wraz z początkiem lipca do zespołu ROHLIG SUUS Logistics dołączył Krzysztof Wróbel, obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego.

 

Krzysztof Wróbel posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami firm. Przez wiele lat pracował w przedsiębiorstwach związanych z branżą TSL: pełnił funkcję Kontrolera Finansowego w polskiej spółce należącej do amerykańskiego koncernu notowanego na NYSE oraz zajmował stanowisko Dyrektora Controllingu jednej z wiodących grup kapitałowych działających na polskim rynku logistyki.


 

Krzysztof Wróbel doświadczenie zdobywał również za granicą – przez dwa lata pracował w angielskim oddziale PricewaterhouseCoopers, a następnie był menedżerem w dziale Audytu i Doradztwa tej firmy w Warszawie.


W 2003 roku Krzysztof Wróbel został członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów – the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).


– Po wielu miesiącach spowolnienia gospodarczego na rynku TSL daje się zauważyć ożywienie. Walka o nowe kontrakty nie może być jednak nastawiona jedynie na zdobycie i utrzymanie klienta ? liczy się optymalizacja finansowa całego procesu realizacji zamówienia i umiejętne zarządzanie przepływami gotówki. Budowanie wartości firmy oraz wspieranie rozwoju solidnych dostawców i podwykonawców, to istotne czynniki, które przekładają się na satysfakcję odbiorców usług. Chciałbym wykorzystać moje doświadczenie w zarządzaniu ryzykami biznesowymi do tworzenia modeli finansowych maksymalizujących wartość dodaną dla wszystkich stron transakcji – mówi Krzysztof Wróbel.


Głównym zadaniem nowego Dyrektora Finansowego ROHLIG SUUS Logistics jest silne wsparcie firmy w obszarach biznesowych.


Zależy nam, by Krzysztof Wróbel wspierał nas w zakresie budowania i realizacji strategii biznesowej firmy. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania kilku nowych projektów oraz planujemy dalszy rozwój usług, dlatego też wierzę, iż szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie Krzysztofa będą dla nas niezwykle pomocne – powiedział Tadeusz Chmielewski, prezes zarządu ROHLIG SUUS Logistics.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C