Nowy Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Centralną

C

31-10-2016

Piotr Sukiennik awansował w strukturach firmy na stanowisko Dyrektora Generalnego na Europę Centralną.  Od teraz poza Polską odpowiadać będzie także za rozwój FM Logistic w Czechach, Słowacji na Węgrzech oraz krajach Bałtyckich.   Grupa FM podjęła decyzję o utworzeniu regionu, którym zarządzać będzie Piotr Sukiennik, dotychczasowy Dyrektor Generalny FM Logistic w Polsce. Wdrażanym zmianom organizacyjnym przyświecają dwa główne cele. Pierwszym, jest wsparcie i rozwój zespołów w Centralnej Europie przy pełnej wymianie doświadczeń oraz generowanie z tego tytułu synergii. Drugim celem jest dostarczanie jednolitej kompleksowej oferty usług pełnego łańcucha dostaw dla calego regionu CE.  Piotr Sukiennik stanowisko Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce objął w 2011 roku, z firmą związany jest od ponad 20 lat. W ciągu ostatnich dwóch lat, FM Logistic zostało uhonorowane nagrodami, m.in. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w tym nagrodą Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2015”.   FM Logistic w Europie Centralnej zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące osób, posiada 15 platform logistycznych i blisko 30 hub’ów przeładunkowych oraz flotę liczącą ponad 2 tysiące pojazdów. Firma proponuje rozwiązania logistyczne od 1967 roku.

FM PiotrSukiennikPiotr Sukiennik awansował w strukturach firmy na stanowisko Dyrektora Generalnego na Europę Centralną.  Od teraz poza Polską odpowiadać będzie także za rozwój FM Logistic w Czechach, Słowacji na Węgrzech oraz krajach Bałtyckich.

 

Grupa FM podjęła decyzję o utworzeniu regionu, którym zarządzać będzie Piotr Sukiennik, dotychczasowy Dyrektor Generalny FM Logistic w Polsce. Wdrażanym zmianom organizacyjnym przyświecają dwa główne cele. Pierwszym, jest wsparcie i rozwój zespołów w Centralnej Europie przy pełnej wymianie doświadczeń oraz generowanie z tego tytułu synergii. Drugim celem jest dostarczanie jednolitej kompleksowej oferty usług pełnego łańcucha dostaw dla calego regionu CE.

 
Piotr Sukiennik stanowisko Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce objął w 2011 roku, z firmą związany jest od ponad 20 lat. W ciągu ostatnich dwóch lat, FM Logistic zostało uhonorowane nagrodami, m.in. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w tym nagrodą Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015”.

 

FM Logistic w Europie Centralnej zatrudnia obecnie ponad 4 tysiące osób, posiada 15 platform logistycznych i blisko 30 hub’ów przeładunkowych oraz flotę liczącą ponad 2 tysiące pojazdów. Firma proponuje rozwiązania logistyczne od 1967 roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C