Nowy Dyrektor Generalny ID Logistics

C

03-06-2014

Od maja 2014r do Grupy ID Logistics dołączył Yann Belgy i objął funkcję Dyrektora Generalnego w Polsce.           Yann Belgy jest absolwentem ESC Tours w Francji ze specjalizacją logistyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży TSL i jest znanym i cenionym specjalistą. Swoją karierę rozpoczął w 1997 roku w Polsce, i przez kolejnych 17 lat pełnił różne odpowiedzialne funkcje zarządcze w Polsce i w Rumunii.   ?Jestem bardzo zadowolony, że będę miał możliwość pracy w tak dynamicznej firmie jaką jest ID Logistics, firmie z dużym doświadczeniem rynkowym, świetnym portfolio klientów oraz zgranym zespołem.   Jestem przekonany, że innowacyjne i zorientowane na klienta podejście biznesowe ID Logistics pozwoli nam na dalszy rozwój logistyki kontraktowej w Polsce oraz zdobycie i utrzymanie pozycji lidera w tym obszarze?

id-logisticsOd maja 2014r do Grupy ID Logistics dołączył Yann Belgy i objął funkcję Dyrektora Generalnego w Polsce.

 

 

 

 

 

id-logistics-yann-belgyYann Belgy jest absolwentem ESC Tours w Francji ze specjalizacją logistyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży TSL i jest znanym i cenionym specjalistą. Swoją karierę rozpoczął w 1997 roku w Polsce, i przez kolejnych 17 lat pełnił różne odpowiedzialne funkcje zarządcze w Polsce i w Rumunii.

 

?Jestem bardzo zadowolony, że będę miał możliwość pracy w tak dynamicznej firmie jaką jest ID Logistics, firmie z dużym doświadczeniem rynkowym, świetnym portfolio klientów oraz zgranym zespołem.

 

Jestem przekonany, że innowacyjne i zorientowane na klienta podejście biznesowe ID Logistics pozwoli nam na dalszy rozwój logistyki kontraktowej w Polsce oraz zdobycie i utrzymanie pozycji lidera w tym obszarze?

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C