Nowy dyrektor generalny Volvo Truck Center Polska

C

12-11-2012

  1 listopada br Małgorzata Kulis objęła stanowisko dyrektora generalnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie takiego stanowiska na rynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanej przez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążenia do utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznego osiągania celów biznesowych.     Małgorzata Kulis związana jest z marką Volvo od prawie 15 lat. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych kierowniczych stanowiskach w siostrzanej firmie Volvo Financial Services.   Jako dyrektor generalny Volvo Truck Center Polska, Kulis została członkiem zarządu Regionu Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, którego dyrektorem zarządzającym pozostaje Tom Jörning.

 

kulis

1 listopada br Małgorzata Kulis objęła stanowisko dyrektora generalnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie takiego stanowiska na rynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanej przez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążenia do utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznego osiągania celów biznesowych.

 

 Małgorzata Kulis związana jest z marką Volvo od prawie 15 lat. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na różnych kierowniczych stanowiskach w siostrzanej firmie Volvo Financial Services.

 

Jako dyrektor generalny Volvo Truck Center Polska, Kulis została członkiem zarządu Regionu Europy Centralno-Wschodniej Volvo Trucks, którego dyrektorem zarządzającym pozostaje Tom Jörning.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C