Nowy dyrektor generalny w CEVA na Polskę i Czechy

C

30-09-2013

CEVA Logistics ogłosiła awans Renaty Wojtyniak na stanowisko dyrektora generalnego na Polskę i Czechy.           W CEVA Renata Wojtyniak pracuje od 2010 r. początkowo jako menedżer kontraktu CEVA w Pile, a w 2011 r. dodatkowo objęła stanowisko Philips Account Leader, odpowiadając za rozwój relacji z klientem w Europie Wschodniej i Centralnej. Renata, zanim dołączyła do CEVA, przez 14 lat pracowała w firmie Philips.   Na nowym stanowisku Renata Wojtyniak będzie raportować do Piotra Zborowskiego, który do tej pory łączył funkcję dyrektora generalnego na Polskę i Czechy z funkcją wiceprezesa na Europę Centralną.   ?Wieloletnie doświadczenie Renaty w logistyce, umiejętności przywódcze oraz zdolność do osiągania założonych celów będą kluczowe dla dalszego rozwoju CEVA w Polsce i Czechach. Szybki rozwój technologii, infrastruktury i outsourcingu na tych rynkach, wymaga dedykowanego lidera dla tworzenia efektywnych rozwiązań łańcucha dostaw dla naszych klientów?, powiedział Piotr Zborowski, Executive Vice President, Central Europe.  

cevalogoCEVA Logistics ogłosiła awans Renaty Wojtyniak na stanowisko dyrektora generalnego na Polskę i Czechy.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

ceva-renata-wojtyniakW CEVA Renata Wojtyniak pracuje od 2010 r. początkowo jako menedżer kontraktu CEVA w Pile, a w 2011 r. dodatkowo objęła stanowisko Philips Account Leader, odpowiadając za rozwój relacji z klientem w Europie Wschodniej i Centralnej. Renata, zanim dołączyła do CEVA, przez 14 lat pracowała w firmie Philips.

 

Na nowym stanowisku Renata Wojtyniak będzie raportować do Piotra Zborowskiego, który do tej pory łączył funkcję dyrektora generalnego na Polskę i Czechy z funkcją wiceprezesa na Europę Centralną.

 

?Wieloletnie doświadczenie Renaty w logistyce, umiejętności przywódcze oraz zdolność do osiągania założonych celów będą kluczowe dla dalszego rozwoju CEVA w Polsce i Czechach. Szybki rozwój technologii, infrastruktury i outsourcingu na tych rynkach, wymaga dedykowanego lidera dla tworzenia efektywnych rozwiązań łańcucha dostaw dla naszych klientów?, powiedział Piotr Zborowski, Executive Vice President, Central Europe.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C