Nowy Dyrektor Regionalny w firmie Goodman

C

11-02-2014

Goodman mianował Błażeja Ciesielczaka na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Błażej Ciesielczak będzie dalej odpowiedzialny za Polskę, a także nadzorował działalność Goodman w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.         Ogłaszając mianowanie Błażeja Ciesielczaka na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią Philippe Van der Beken, Dyrektor Zarządzający Goodman na Europę Kontynentalną powiedział: ? Goodman rozwija się w Polsce w dynamicznym tempie. W kolejnych dwóch miesiącach będziemy budować w Polsce łącznie ponad 240 000 m2 i wierzymy, że ten sukces przełoży się także na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że Błażej jest odpowiednią osobą aby realizować nasze ambicje rozwoju w tej części Europy.   Goodman jest właścicielem oraz zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 375 000 m2 zlokalizowanymi w całej Polsce. Ponadto Goodman dysponuje w Polsce działkami, na których może wybudować jeszcze blisko 1 300 000 m2 powierzchni magazynowej. Grunty obejmują wszystkie kluczowe ośrodki logistyczne na terenie Polski, dzięki czemu Goodman jest w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom potencjalnych klientów.   Komentując swoje nowe stanowisko Błażej Ciesielczak powiedział: ? To dla mnie zaszczyt, że będę mógł kierować tak ważnym regionem z punktu widzenia działalności Goodman w Europie. Cieszę się z możliwości współpracy z kolegami z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, dzięki której będziemy mogli dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom oraz zwiększać liczbę naszych nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój Goodman w tym regionie Europy w ostatnich latach jest dobrym prognostykiem na przyszłość.   Błażej Ciesielczak ma ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z firmą Goodman związał się sześć lat temu jako menedżer odpowiedzialny za Polskę.  

goodlan-logoGoodman mianował Błażeja Ciesielczaka na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Błażej Ciesielczak będzie dalej odpowiedzialny za Polskę, a także nadzorował działalność Goodman w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

 

 

 

 

goodman-blazej-cieslaczakOgłaszając mianowanie Błażeja Ciesielczaka na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią Philippe Van der Beken, Dyrektor Zarządzający Goodman na Europę Kontynentalną powiedział: ? Goodman rozwija się w Polsce w dynamicznym tempie. W kolejnych dwóch miesiącach będziemy budować w Polsce łącznie ponad 240 000 m2 i wierzymy, że ten sukces przełoży się także na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że Błażej jest odpowiednią osobą aby realizować nasze ambicje rozwoju w tej części Europy.

 

Goodman jest właścicielem oraz zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 375 000 m2 zlokalizowanymi w całej Polsce. Ponadto Goodman dysponuje w Polsce działkami, na których może wybudować jeszcze blisko 1 300 000 m2 powierzchni magazynowej. Grunty obejmują wszystkie kluczowe ośrodki logistyczne na terenie Polski, dzięki czemu Goodman jest w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom potencjalnych klientów.

 

Komentując swoje nowe stanowisko Błażej Ciesielczak powiedział: ? To dla mnie zaszczyt, że będę mógł kierować tak ważnym regionem z punktu widzenia działalności Goodman w Europie. Cieszę się z możliwości współpracy z kolegami z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, dzięki której będziemy mogli dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom oraz zwiększać liczbę naszych nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Dynamiczny rozwój Goodman w tym regionie Europy w ostatnich latach jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

 

Błażej Ciesielczak ma ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Z firmą Goodman związał się sześć lat temu jako menedżer odpowiedzialny za Polskę.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C