Nowy Dyrektor Sprzedaży w DB Schenker Logistics

C

25-11-2013

Od 21 października 2013 roku stanowisko Dyrektora Sprzedaży w DB Schenker Logistics Polska objął Wojciech Brzuska.   Wojciech Brzuska ma 18 lat doświadczenia  w sprzedaży, w tym 11 w branży logistycznej. Pracował między innymi jako Szef Sprzedaży w przedsiębiorstwie z branży FMGG, a przez kolejne 3 lata był Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży w firmie, będącej czołowym dostawcą artykułów biurowych i produktów wyposażenia biur. Od 2002 roku Wojciech Brzuska związany jest z branżą logistyczną. Rozpoczynał w niej pracę na stanowisku Zastępcy Dyrektora Sprzedaży Spedycji Międzynarodowej, następnie pełnił funkcję Dyrektora Sieci Międzynarodowej i Wiceprezesa Zarządu w jednej z firm logistycznych działającej na naszym rynku. Do jego zadań należało m.in. tworzenie sieci transportu drobnicowego w Regionie Centralnej i Wschodniej Europy. W DB Schenker Logistics Wojciech Brzuska odpowiada za optymalizację rozwiązań w zakresie sprzedaży. Jego celem jest utrzymanie wysokiej satysfakcji klientów, dostarczanie efektywnych rozwiązań logistycznych, dopasowanych do różnych branż i rynków. Wojciech Brzuska jest absolwentem anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów MBA w Warszawie  i Poznaniu. W wolnych chwilach chętnie podróżuje, poznaje inne kultury oraz nowych ludzi. Czynnie uprawia sport, m.in. bierze aktywny udział  w półmaratonach.

shenker-logoOd 21 października 2013 roku stanowisko Dyrektora Sprzedaży w DB Schenker Logistics Polska objął Wojciech Brzuska.

 

schenker-wojciech-brzozkaWojciech Brzuska ma 18 lat doświadczenia  w sprzedaży, w tym 11 w branży logistycznej. Pracował między innymi jako Szef Sprzedaży w przedsiębiorstwie z branży FMGG, a przez kolejne 3 lata był Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży w firmie, będącej czołowym dostawcą artykułów biurowych i produktów wyposażenia biur.

Od 2002 roku Wojciech Brzuska związany jest z branżą logistyczną. Rozpoczynał w niej pracę na stanowisku Zastępcy Dyrektora Sprzedaży Spedycji Międzynarodowej, następnie pełnił funkcję Dyrektora Sieci Międzynarodowej i Wiceprezesa Zarządu w jednej z firm logistycznych działającej na naszym rynku. Do jego zadań należało m.in. tworzenie sieci transportu drobnicowego w Regionie Centralnej i Wschodniej Europy.

W DB Schenker Logistics Wojciech Brzuska odpowiada za optymalizację rozwiązań w zakresie sprzedaży. Jego celem jest utrzymanie wysokiej satysfakcji klientów, dostarczanie efektywnych rozwiązań logistycznych, dopasowanych do różnych branż i rynków.

Wojciech Brzuska jest absolwentem anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów MBA w Warszawie  i Poznaniu. W wolnych chwilach chętnie podróżuje, poznaje inne kultury oraz nowych ludzi. Czynnie uprawia sport, m.in. bierze aktywny udział  w półmaratonach.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C