Nowy Dyrektor Zarządzający DHL Freight

C

21-10-2016

Od 1 września 2016 r. nowym Dyrektorem Zarządzającym DHL Freight jest Łukasz Tomalik.   Z sektorem logistyki związany jest od 16 lat.  W trakcie swojej kariery zajmował stanowiska menadżerskie w  różnych firmach, m.in. DHL Supply Chain - jednej z wyspecjalizowanych jednostek Grupy Deutsche Post DHL – oraz Oriflame i Wincanton. Natomiast przez ostatnie 5 lat związany był z Grupą Raben, gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju i odpowiadał za rozwój biznesu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.   Łukasz Tomalik  jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Opolskiego. Posiada bardzo duże doświadczenie w obszarze sprzedaży, optymalizacji łańcuchów dostaw oraz transportu.   W DHL Freight odpowiada za rozwój biznesu w Polsce.

tomalik łukaszOd 1 września 2016 r. nowym Dyrektorem Zarządzającym DHL Freight jest Łukasz Tomalik.

 

Z sektorem logistyki związany jest od 16 lat.  W trakcie swojej kariery zajmował stanowiska menadżerskie w  różnych firmach, m.in. DHL Supply Chain – jednej z wyspecjalizowanych jednostek Grupy Deutsche Post DHL – oraz Oriflame i Wincanton. Natomiast przez ostatnie 5 lat związany był z Grupą Raben, gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju i odpowiadał za rozwój biznesu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Łukasz Tomalik  jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Opolskiego. Posiada bardzo duże doświadczenie w obszarze sprzedaży, optymalizacji łańcuchów dostaw oraz transportu.

 

W DHL Freight odpowiada za rozwój biznesu w Polsce.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C