Nowy Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce

C

10-07-2014

Ingo Goldhammer (37) przejął z dniem 1 lipca 2014 odpowiedzialność za działania firmy Kuehne + Nagel w Polsce.           W swojej nowej roli, Ingo Goldhammer zastąpi Tobiasa Jerschke, który przyjął funkcję Globalnego Dyrektora Logistyki Zintegrowanej w Centrali Kuehne + Nagel w Schindellegi, Szwajcaria.   Ingo Goldhammer rozpoczął swoją karierę w Kuehne + Nagel w 1998 roku w Brazylii. W tym czasie pełnił wiele kluczowych pozycji zarządczych w Ameryce Łacińskiej. Był odpowiedzialny za operacje logistyki kontraktowej, Zarządzanie Procesami & Jakość, Bezpieczeństwo i Środowisko, a także działania w dywizji Sprzedaż i Marketing.   Od 2008 roku, z powodzeniem zarządzał oddziałami Kuehne + Nagel w Chile, Peru i Boliwii.   “Polska jest krajem o strategicznym znaczeniu dla Regionu Europy Wschodniej Grupy Kuehne + Nagel. Jesteśmy przekonani, że bazując na międzynarodowym doświadczeniu, osobowości i umiejętnościach Ingo Goldhammer będzie z powodzeniem kontynuował przyszły rozwój naszych działań w Polsce”, powiedział Bob Mihok, Regionalny Manager Kuehne + Nagel w Europie Wschodniej.            

kuehne-nagel-Ingo-Goldhammer-1Ingo Goldhammer (37) przejął z dniem 1 lipca 2014 odpowiedzialność za działania firmy Kuehne + Nagel w Polsce.

 

 

 

 

 

kuehne-nagel-Ingo-Goldhammer-2W swojej nowej roli, Ingo Goldhammer zastąpi Tobiasa Jerschke, który przyjął funkcję Globalnego Dyrektora Logistyki Zintegrowanej w Centrali Kuehne + Nagel w Schindellegi, Szwajcaria.

 

Ingo Goldhammer rozpoczął swoją karierę w Kuehne + Nagel w 1998 roku w Brazylii. W tym czasie pełnił wiele kluczowych pozycji zarządczych w Ameryce Łacińskiej. Był odpowiedzialny za operacje logistyki kontraktowej, Zarządzanie Procesami & Jakość, Bezpieczeństwo i Środowisko, a także działania w dywizji Sprzedaż i Marketing.

 

Od 2008 roku, z powodzeniem zarządzał oddziałami Kuehne + Nagel w Chile, Peru i Boliwii.

 

“Polska jest krajem o strategicznym znaczeniu dla Regionu Europy Wschodniej Grupy Kuehne + Nagel. Jesteśmy przekonani, że bazując na międzynarodowym doświadczeniu, osobowości i umiejętnościach Ingo Goldhammer będzie z powodzeniem kontynuował przyszły rozwój naszych działań w Polsce”, powiedział Bob Mihok, Regionalny Manager Kuehne + Nagel w Europie Wschodniej.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C