Nowy Hub Manager w Pall-Ex Polska

C

08-04-2013

  Przemysław Jaranowski objął stanowisko Hub Managera w Pall-Ex Polska, międzynarodowej sieci dystrybucji ładunków paletowych. Do jego obowiązków należeć będzie zarządzanie centralnym magazynem przeładunkowym Pall-Ex w Łodzi.     Przemysław Jaranowski posiada ponad 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynami oraz centrami przeładunkowymi. Przed rozpoczęciem pracy w Pall-Ex Polska, Przemysław Jaranowski pracował w firmie RABEN Polska, gdzie odpowiadał za realizację procesu logistycznego dla Nestle Polska i obsługę magazynu wielkopowierzchniowego - nadzór pracowników, obieg dokumentów i bezpieczeństwo pracy. Wcześniej kierował działem przyjęć w Centrum Dystrybucji TESCO - STRYKÓW. Do jego obowiązków należało m.in. rozwijanie kontaktów z dostawcami, a także organizacja i kontrola jakości pracy działu. W Pall-Ex, odpowiedzialny jest za zarządzanie pracą magazynu centralnego oraz koordynację zespołu pracowników. Do jego obowiązków należy również kontrola przepływu towarów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej, zarządzanie ruchem samochodów ciężarowych na terenie magazynu oraz kontrola partnerów biznesowych i podwykonawców.  

 

jaranowskiPrzemysław Jaranowski objął stanowisko Hub Managera w Pall-Ex Polska, międzynarodowej sieci dystrybucji ładunków paletowych. Do jego obowiązków należeć będzie zarządzanie centralnym magazynem przeładunkowym Pall-Ex w Łodzi.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Przemysław Jaranowski posiada ponad 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynami oraz centrami przeładunkowymi. Przed rozpoczęciem pracy w Pall-Ex Polska, Przemysław Jaranowski pracował w firmie RABEN Polska, gdzie odpowiadał za realizację procesu logistycznego dla Nestle Polska i obsługę magazynu wielkopowierzchniowego – nadzór pracowników, obieg dokumentów i bezpieczeństwo pracy. Wcześniej kierował działem przyjęć w Centrum Dystrybucji TESCO – STRYKÓW.


Do jego obowiązków należało m.in. rozwijanie kontaktów z dostawcami, a także organizacja i kontrola jakości pracy działu.


W Pall-Ex, odpowiedzialny jest za zarządzanie pracą magazynu centralnego oraz koordynację zespołu pracowników. Do jego obowiązków należy również kontrola przepływu towarów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej, zarządzanie ruchem samochodów ciężarowych na terenie magazynu oraz kontrola partnerów biznesowych i podwykonawców.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C