Nowy klient w Panattoni Park Wrocław II – firma SATO wynajmie 2 700 m2

C

15-10-2010

 {modal href="/images/stories/panattoniparkwroclawii_big.jpg"}  {/modal}Panattoni Europe poinformował o kolejnym kontrakcie na rozbudowywany dolnośląski Panattoni Park Wrocław II. Najemcą części nowopowstałego obiektu o powierzchni 9 700 m2 jest SATO POLSKA Sp. z o.o.   Nowy klient dewelopera wynajmie 2 700 m2.  To już drugi klient powstającego magazynu. Pierwszym jest firma HILTI, która wynajęła 3 500 m2. Obie firmy zajmą łącznie blisko 64 % planowanej powierzchni budynku. W podpisaniu kontraktu z SATO POLSKA Sp. z o.o. pośredniczyła Agencja Jartom.    Nowy obiekt o powierzchni 9 700 m2 dobudowany został do istniejących już 20 000 m2.SATO POLSKA Sp. z o.o. przeznaczy nowo wynajętą powierzchnię na nowoczesne centrum dystrybucyjne, obsługujące klientów z środkowo0wschodniej Europy. - Wynika to z dynamicznego rozwoju SATO POLSKA Sp. z o.o., a nowoczesna powierzchnia magazynowo Panattoni Europe spełnia wysokie standardy przestrzegane przez wszystkie oddziały notowanej na tokijskiej giełdzie SATO CO - powiedział Krzysztof Peciak, General Manager SATO POLSKA Sp. z o.o.  Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne dewelopera na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w której zlokalizowana jest inwestycja, położona jest 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenia do największych stolic Europy. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2. Lokalizacja Panattoni Park Wrocław II to bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, tuż przy węźle  Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu - droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.    
 {modal href=”/images/stories/panattoniparkwroclawii_big.jpg”}
 {/modal}Panattoni Europe poinformował o kolejnym kontrakcie na rozbudowywany dolnośląski Panattoni Park Wrocław II. Najemcą części nowopowstałego obiektu o powierzchni 9 700 m2 jest SATO POLSKA Sp. z o.o.   Nowy klient dewelopera wynajmie 2 700 m2.  To już drugi klient powstającego magazynu. Pierwszym jest firma HILTI, która wynajęła 3 500 m2. Obie firmy zajmą łącznie blisko 64 % planowanej powierzchni budynku. W podpisaniu kontraktu z SATO POLSKA Sp. z o.o. pośredniczyła Agencja Jartom.
 
 
Nowy obiekt o powierzchni 9 700 m2 dobudowany został do istniejących już 20 000 m2.SATO POLSKA Sp. z o.o. przeznaczy nowo wynajętą powierzchnię na nowoczesne centrum dystrybucyjne, obsługujące klientów z środkowo0wschodniej Europy. – Wynika to z dynamicznego rozwoju SATO POLSKA Sp. z o.o., a nowoczesna powierzchnia magazynowo Panattoni Europe spełnia wysokie standardy przestrzegane przez wszystkie oddziały notowanej na tokijskiej giełdzie SATO CO – powiedział Krzysztof Peciak, General Manager SATO POLSKA Sp. z o.o.
 
Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne dewelopera na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w której zlokalizowana jest inwestycja, położona jest 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenia do największych stolic Europy. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2. Lokalizacja Panattoni Park Wrocław II to bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, tuż przy węźle  Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.
 
 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C