Nowy Magazyn IDL w Polsce

C

25-08-2014

Istotnym faktem, który wpisuje się w poczet sukcesów ID Logistics w 2014r. jest uruchomienie w sierpniu  nowego magazynu znajdującego się w Piotrkowie Tryb. o powierzchni ponad 13 000m2, który będzie stanowił centrum dystrybucyjne dla SOGEFI.       "Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z SOGEFI. Projekt ten jest w pełni zgodny ze strategią towarzyszenia naszym klientom w krajach gdzie nas potrzebują, aby móc zaproponować im elastyczne rozwiązania i dostarczyć wymaganych kompetencji na całym świecie. Co więcej, daje nam wspaniałą okazję do wzmocnienia naszego potencjału w Polsce Centralnej, które uważamy za strategiczną lokalizację” - powiedział Yann Belgy, General Manager ID Logistics. ID Logistics jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych. Głównymi sektorami działalności ID są realizacje usług w branży: FMCG, DIY, Retail, E-commerce, itp. W Polsce firma zarządza ponad 150 tys. mkw. powierzchni magazynowej i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

ID-Logistic-Nowy-magazynIstotnym faktem, który wpisuje się w poczet sukcesów ID Logistics w 2014r. jest uruchomienie w sierpniu  nowego magazynu znajdującego się w Piotrkowie Tryb. o powierzchni ponad 13 000m2, który będzie stanowił centrum dystrybucyjne dla SOGEFI.

 

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy z SOGEFI. Projekt ten jest w pełni zgodny ze strategią towarzyszenia naszym klientom w krajach gdzie nas potrzebują, aby móc zaproponować im elastyczne rozwiązania i dostarczyć wymaganych kompetencji na całym świecie. Co więcej, daje nam wspaniałą okazję do wzmocnienia naszego potencjału w Polsce Centralnej, które uważamy za strategiczną lokalizację” – powiedział Yann Belgy, General Manager ID Logistics.

ID Logistics jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych. Głównymi sektorami działalności ID są realizacje usług w branży: FMCG, DIY, Retail, E-commerce, itp. W Polsce firma zarządza ponad 150 tys. mkw. powierzchni magazynowej i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C