Nowy magazyn Seifert Polska

C

23-02-2016

Seifert Polska poszerzyła swoją ofertę magazynową o kolejną lokalizację. Nowoczesne centrum logistyczne, o powierzchni ponad 3000 m2, powstało z myślą o magazynowaniu artykułów dekoracyjnych i ma wpłynąć na wzrost zatrudnienia w tym regionie.         Magazyn położony w Bielanach Wrocławskich to kolejny po Mysłowicach, Będzinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie oddział Seifert Polska. Lokalizacja ta będzie obsługiwała klientów produkujących artykuły wyposażenia wnętrz. Stanowisko dyrektora oddziału objęła pochodząca z Francji Michèle Christine Panek, która ostatnich kilka lat kierowała zespołem sprzedaży w firmie z branży TSL.   - Wielkość potoku towarowego w tej części Polski podlega znacznej transformacji. W ostatnich latach mocno rozwinęła się również infrastruktura kolejowa, co wpłynęło na decyzję o poszerzeniu naszej działalności w tym rejonie – mówi Michèle Panek - Sąsiedztwo dużego miasta generuje zwiększone zapotrzebowanie konsumentów na tego typu usługi – dodaje.   Podwrocławskie centrum logistyczne ma dla Seifert Polska duże znaczenie w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W najbliższych miesiącach planowane jest zwiększenie zatrudnienia wyspecjalizowanej kadry i rozwój obiektu pod kątem infrastruktury.  

Seifert Polska fotaSeifert Polska poszerzyła swoją ofertę magazynową o kolejną lokalizację. Nowoczesne centrum logistyczne, o powierzchni ponad 3000 m2, powstało z myślą o magazynowaniu artykułów dekoracyjnych i ma wpłynąć na wzrost zatrudnienia w tym regionie.

 

 

 

 

Magazyn położony w Bielanach Wrocławskich to kolejny po Mysłowicach, Będzinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie oddział Seifert Polska. Lokalizacja ta będzie obsługiwała klientów produkujących artykuły wyposażenia wnętrz. Stanowisko dyrektora oddziału objęła pochodząca z Francji Michèle Christine Panek, która ostatnich kilka lat kierowała zespołem sprzedaży w firmie z branży TSL.

 

Wielkość potoku towarowego w tej części Polski podlega znacznej transformacji. W ostatnich latach mocno rozwinęła się również infrastruktura kolejowa, co wpłynęło na decyzję o poszerzeniu naszej działalności w tym rejonie – mówi Michèle Panek – Sąsiedztwo dużego miasta generuje zwiększone zapotrzebowanie konsumentów na tego typu usługi – dodaje.

 

Podwrocławskie centrum logistyczne ma dla Seifert Polska duże znaczenie w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. W najbliższych miesiącach planowane jest zwiększenie zatrudnienia wyspecjalizowanej kadry i rozwój obiektu pod kątem infrastruktury.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C