Nowy najemca P3

C

08-09-2014

Kolejny najemca P3 rozpoczyna swoją działalność  w nowym obiekcie BTS w PointPark Poznań             P3, wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, przekazał 11,252 m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostarczonej w formule Build-To-Suit (BTS) w PointPark Poznań, firmie Zaparoh, producentowi wysokiej jakości mebli, takich jak sofy, krzesła i łóżka, dostarczającemu swoje produkty klientom internetowym z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.   Zaparoh objął powierzchnię produkcyjną (4,386 m²), magazynową (6,201 m²), oraz biurową (665 m²). W obiekcie zatrudnienie znajdzie 160 osób z okolic Gądek i Poznania. PointPark Poznań został wybrany przez firmę Zaparoh ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu autostrady A2, łączącej park z resztą kraju i Europą Zachodnią, oraz kolejowego terminala kontenerowego.   Piotr Bzowski, Dyrektor ds. Najmu i Rozwoju w P3 Polska, powiedział: "Budowę obiektu dla firmy Zaparoh rozpoczęliśmy w marcu i dostarczyliśmy go na czas i zgodnie z wymaganiami klienta 1 września. Firma Zaparoh poszukiwała większej powierzchni produkcyjnej, ze względu na rosnące potrzeby ich klientów, oraz partnera do współpracy, takiego jak P3, który mógłby dostarczyć budynek w oparciu o przedstawione przez nią wymagania techniczne".   PointPark Poznań znajduje się około 10 km od Poznania, w pobliżu autostrady A2, która od 2012 roku zapewnia Warszawie nieprzerwane połączenie z autostradą wiodącą do Berlina i Europy Zachodniej. Łączna powierzchnia parku wynosi 194.569 m2, obejmując w tym możliwości w zakresie BTS przy ważnych pozwoleniach na budowę czterech budynków o łącznej powierzchni 88.000 m2. Do obecnych klientów Parku należą PF Logo Express, CEVA Logistics, Transpol CL, Hager Polo, oraz Wheels Logistics.   Artur Zakrzewski, Dyrektor Zarządzający firmy Zaparoh, powiedział: "Otwarcie centrum produkcyjno-magazynowego w PointPark Poznań będzie dużym wsparciem naszego biznesu, dzięki czemu będziemy w stanie dostarczyć naszym internetowym klientom meble wysokiej jakości w cenach konkurencyjnych w stosunku do tradycyjnych sklepów. PointPark Poznań oferuje bardzo atrakcyjną kombinację lokalizacji pozwalającej na łatwy transport wyrobów na nasze największe rynki oraz dostępnej siły roboczej."   PointPark Properties (P3) to wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Działalność firmy jest prowadzona w całej Europie, a baza aktywów obejmuje 59 magazynów na terenie 8 krajów i bank gruntów z możliwością zagospodarowania ponad 662.500 m2 potencjalnej zabudowy.   Misją P3 jest zapewnienie najemcom magazynów doskonałych możliwości najmu w wysokiej jakości parkach magazynowych w kluczowych lokalizacjach logistycznych. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.  

P3-magazyn nowy-1Kolejny najemca P3 rozpoczyna swoją działalność  w nowym obiekcie BTS w PointPark Poznań

 

 

 

 

 

 

P3, wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, przekazał 11,252 m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostarczonej w formule Build-To-Suit (BTS) w PointPark Poznań, firmie Zaparoh, producentowi wysokiej jakości mebli, takich jak sofy, krzesła i łóżka, dostarczającemu swoje produkty klientom internetowym z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych.

 

Zaparoh objął powierzchnię produkcyjną (4,386 m²), magazynową (6,201 m²), oraz biurową (665 m²).
W obiekcie zatrudnienie znajdzie 160 osób z okolic Gądek i Poznania. PointPark Poznań został wybrany przez firmę Zaparoh ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu autostrady A2, łączącej park z resztą kraju i Europą Zachodnią, oraz kolejowego terminala kontenerowego.

 

Piotr Bzowski, Dyrektor ds. Najmu i Rozwoju w P3 Polska, powiedział: “Budowę obiektu dla firmy Zaparoh rozpoczęliśmy w marcu i dostarczyliśmy go na czas i zgodnie z wymaganiami klienta 1 września. Firma Zaparoh poszukiwała większej powierzchni produkcyjnej, ze względu na rosnące potrzeby ich klientów, oraz partnera do współpracy, takiego jak P3, który mógłby dostarczyć budynek w oparciu o przedstawione przez nią wymagania techniczne“.

 

PointPark Poznań znajduje się około 10 km od Poznania, w pobliżu autostrady A2, która od 2012 roku zapewnia Warszawie nieprzerwane połączenie z autostradą wiodącą do Berlina i Europy Zachodniej. Łączna powierzchnia parku wynosi 194.569 m2, obejmując w tym możliwości w zakresie BTS przy ważnych pozwoleniach na budowę czterech budynków o łącznej powierzchni 88.000 m2. Do obecnych klientów Parku należą PF Logo Express, CEVA Logistics, Transpol CL, Hager Polo, oraz Wheels Logistics.

 

Artur Zakrzewski, Dyrektor Zarządzający firmy Zaparoh, powiedział: “Otwarcie centrum produkcyjno-magazynowego w PointPark Poznań będzie dużym wsparciem naszego biznesu, dzięki czemu będziemy w stanie dostarczyć naszym internetowym klientom meble wysokiej jakości w cenach konkurencyjnych w stosunku do tradycyjnych sklepów. PointPark Poznań oferuje bardzo atrakcyjną kombinację lokalizacji pozwalającej na łatwy transport wyrobów na nasze największe rynki oraz dostępnej siły roboczej.

 

PointPark Properties (P3) to wyspecjalizowany właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych. Działalność firmy jest prowadzona w całej Europie, a baza aktywów obejmuje 59 magazynów na terenie 8 krajów i bank gruntów z możliwością zagospodarowania ponad 662.500 m2 potencjalnej zabudowy.

 

Misją P3 jest zapewnienie najemcom magazynów doskonałych możliwości najmu w wysokiej jakości parkach magazynowych w kluczowych lokalizacjach logistycznych. P3 buduje zrównoważone ekologicznie magazyny, spełniające najwyższe standardy międzynarodowe.

 

P3-magazyn nowy-2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C