Nowy najemca w PointPark Prague D8

C

23-06-2010

  {modal href="/images/stories/p3_big.jpg"} {/modal}PointPark Properties (P3) - deweloper i zarządca nieruchomości w Europie - ogłosił podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym PointPark Prague D8. 1 czerwca PMP PAL International, będący własnością ASHOK Piramal Group, podpisał umowę długoterminową na wynajem powierzchni w budynku DC02 w PointPark Prague D8. - Najemca będzie zajmował się produkcją i montażem wycieraczek do samochodów Volkswagen, Skoda, Fiat, Audi oraz innych międzynarodowych marek w  magazynie o powierzchni 6,300 m2. PMP PAL International w ramach swojej ekspansji i uwzględniając możliwości, jakie oferuje Park w Pradze podpisał z P3 długoterminową umowę - powiedział Markéta Vrbasová, leasing manager P3 Richard Tuháček z firmy INDUSTRIAL SERVIS EU Ltd. - pośrednika w negocjacjach - powiedział: MP PAL International zgłosił się do naszej firmy z zapytaniem o powierzchnię. Przedstawiliśmy firmie ofertę czterech parków logistycznych  w preferowanej lokalizacji. PAL zdecydował się wybrać PointPark Properties jako najlepszy park, odpowiadający ich oczekiwaniom i podpisał z P3 długoterminową umowę najmu.

 

{modal href=”/images/stories/p3_big.jpg”}

{/modal}PointPark Properties (P3) – deweloper i zarządca nieruchomości w Europie – ogłosił podpisanie umowy najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym PointPark Prague D8. 1 czerwca PMP PAL International, będący własnością ASHOK Piramal Group, podpisał umowę długoterminową na wynajem powierzchni w budynku DC02 w PointPark Prague D8.

PROMOCJA

PROMOCJANajemca będzie zajmował się produkcją i montażem wycieraczek do samochodów Volkswagen, Skoda, Fiat, Audi oraz innych międzynarodowych marek w  magazynie o powierzchni 6,300 m2. PMP PAL International w ramach swojej ekspansji i uwzględniając możliwości, jakie oferuje Park w Pradze podpisał z P3 długoterminową umowę – powiedział Markéta Vrbasová, leasing manager P3


Richard Tuháček z firmy INDUSTRIAL SERVIS EU Ltd. – pośrednika w negocjacjach – powiedział: MP PAL International zgłosił się do naszej firmy z zapytaniem o powierzchnię. Przedstawiliśmy firmie ofertę czterech parków logistycznych  w preferowanej lokalizacji. PAL zdecydował się wybrać PointPark Properties jako najlepszy park, odpowiadający ich oczekiwaniom i podpisał z P3 długoterminową umowę najmu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C