Nowy najemca w poznańskim centrum MLP

C

27-05-2013

  MLP Group wynajął firmie Piotr i Paweł 8 000 mkw powierzchni w rozbudowywanym centrum magazynowo-produkcyjnym w okolicach Poznania. Tym samym budynek A, który na przełomie roku zostanie oddany do użytku, jest już w większości wynajęty. Docelowo poznańskie centrum MLP Group liczyć będzie około 102 000 mkw powierzchni magazynowej i produkcyjnej.     - To kolejny znaczący klient, który zdecydował się rozwijać biznes korzystając z naszej oferty powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Sfinalizowana transakcja zapewniła wynajęcie większości powierzchni budynku A, który zostanie oddany do użytku pod koniec roku. Pozyskanie nowego klienta jest też dobrym zwiastunem w zakresie najmu kolejnych powierzchni w poznańskim centrum. - stwierdziła Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A. Budynek A jest pierwszym obiektem w parku MLP Poznań . Docelowo na terenie o powierzchni ponad 19 hektarów  znajdą się cztery hale o łącznej powierzchni około 102 000 mkw. Powstające centrum jest bardzo dobrze zlokalizowane, znajduje się w miejscowości Koninko, około 15 km od centrum Poznania. Zaledwie  w odległości 4,5 km znajduje się wjazd na autostradę A2. Z kolei 1,5 km dzieli obiekt od drogi szybkiego ruchu "jedenastki".  

 

mlppMLP Group wynajął firmie Piotr i Paweł 8 000 mkw powierzchni w rozbudowywanym centrum magazynowo-produkcyjnym w okolicach Poznania. Tym samym budynek A, który na przełomie roku zostanie oddany do użytku, jest już w większości wynajęty. Docelowo poznańskie centrum MLP Group liczyć będzie około 102 000 mkw powierzchni magazynowej i produkcyjnej.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


– To kolejny znaczący klient, który zdecydował się rozwijać biznes korzystając z naszej oferty powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Sfinalizowana transakcja zapewniła wynajęcie większości powierzchni budynku A, który zostanie oddany do użytku pod koniec roku. Pozyskanie nowego klienta jest też dobrym zwiastunem w zakresie najmu kolejnych powierzchni w poznańskim centrum. – stwierdziła Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.


Budynek A jest pierwszym obiektem w parku MLP Poznań . Docelowo na terenie o powierzchni ponad 19 hektarów  znajdą się cztery hale o łącznej powierzchni około 102 000 mkw.


Powstające centrum jest bardzo dobrze zlokalizowane, znajduje się w miejscowości Koninko, około 15 km od centrum Poznania. Zaledwie  w odległości 4,5 km znajduje się wjazd na autostradę A2. Z kolei 1,5 km dzieli obiekt od drogi szybkiego ruchu “jedenastki”.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C