Nowy network manager w Pall-Ex Polska

C

27-02-2013

  Rafał Olech objął stanowisko network managera w firmie Pall-Ex Polska, przedstawicielstwie międzynarodowej sieci dystrybucji ładunków paletowych.  Do jego głównych obowiązków należy zarządzanie siecią przewoźników Pall-Ex oraz współpraca z partnerami regionalnymi.       Rafał Olech od 10 lat związany jest z branżą TSL. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z przewoźnikami oraz zarządzaniu spedycją. Karierę zawodową zaczynał w dziale handlowo + logistycznym Spółki Koral, w której nadzorował organizację transportu oraz pracę magazynu wysyłkowego. W latach 2005-2012 był zatrudniony w Nagel Polska Sp. z o.o., gdzie pełnił obowiązki Specjalisty ds. spedycji krajowej, następnie Kierownika Działu Transportu by ostatecznie objąć stanowisko Kierownika Działu Spedycji Krajowej.   Odpowiadał tam za organizację pracy i nadzór nad całym działem spedycji krajowej, a także organizację obsługi i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami polskiego oddziału firmy. Do jego obowiązków należało również bezpośrednie zarządzanie ośmioosobowym zespołem pracowników oraz koordynowanie współpracy kilkudziesięciu firm transportowych. Rafał Olech jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył liczne szkolenia, m.in. z systemów telematycznych EQM, z obsługi aplikacji wspomagających koordynację i zarządzenie bazą podwykonawców w branży transportowej oraz przebył kursy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania zespołem. Obecnie w Pall-Ex Polska zajmuje się rekrutacją Partnerów Regionalnych. Z chwilą uruchomienia sieci, planowanego na maj br., będzie odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktów z niezależnymi przewoźnikami i wsparcie Partnerów Regionalnych.  

 

pallRRafał Olech objął stanowisko network managera w firmie Pall-Ex Polska, przedstawicielstwie międzynarodowej sieci dystrybucji ładunków paletowych.  Do jego głównych obowiązków należy zarządzanie siecią przewoźników Pall-Ex oraz współpraca z partnerami regionalnymi.

 

 

 

Rafał Olech od 10 lat związany jest z branżą TSL. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z przewoźnikami oraz zarządzaniu spedycją. Karierę zawodową zaczynał w dziale handlowo + logistycznym Spółki Koral, w której nadzorował organizację transportu oraz pracę magazynu wysyłkowego. W latach 2005-2012 był zatrudniony w Nagel Polska Sp. z o.o., gdzie pełnił obowiązki Specjalisty ds. spedycji krajowej, następnie Kierownika Działu Transportu by ostatecznie objąć stanowisko Kierownika Działu Spedycji Krajowej.

 

Odpowiadał tam za organizację pracy i nadzór nad całym działem spedycji krajowej, a także organizację obsługi i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami polskiego oddziału firmy. Do jego obowiązków należało również bezpośrednie zarządzanie ośmioosobowym zespołem pracowników oraz koordynowanie współpracy kilkudziesięciu firm transportowych.


Rafał Olech jest absolwentem Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył liczne szkolenia, m.in. z systemów telematycznych EQM, z obsługi aplikacji wspomagających koordynację i zarządzenie bazą podwykonawców w branży transportowej oraz przebył kursy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania zespołem.


Obecnie w Pall-Ex Polska zajmuje się rekrutacją Partnerów Regionalnych. Z chwilą uruchomienia sieci, planowanego na maj br., będzie odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktów z niezależnymi przewoźnikami i wsparcie Partnerów Regionalnych.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C