Nowy oddział EUROPART w Zduńskiej Woli

C

29-11-2016

Firma EUROPART na początku grudnia otworzy nowy oddział w Zduńskiej Woli. Tym samym będzie to 26. oddział w sieci sprzedaży EUROPART w Polsce.   „Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu drogi ekspresowej S8 łączącej południowy zachód z północnym wschodem Polski możemy zaoferować naszym klientom niezwykle szybką i kompleksową dostawę części zamiennych do ciężarówek, autobusów, samochodów dostawczych i przyczep“, wyjaśnia Karol Prozner, Prezes Zarządu EUROPART Polska S.A. „Nasz zespół jest niezwykle zmotywowany i posiada bogate doświadczenie w branży części zamiennych. Dzięki profesjonalnej obsłudze, klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i poradę specjalistów”.     Oddział w Zduńskiej Woli, znajdujący się na terenie firmy Agromex, jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 oraz w sobotę od 08:00 do 13:00.   EUROPART Polska S.A. będzie rozbudowywać sieć sprzedaży w 2017 roku aby umożliwić klientom jeszcze lepszą dostępność produktów oraz przyspieszyć czas realizacji zamówień.  „Planujemy być obecni z oddziałami EUROPART w całym kraju i dlatego stale poszerzamy sieć sprzedaży, utrzymując jednocześnie standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Jednym z naszych kolejnych kroków będzie przejście z nastawienia regionalnego na ogólnokrajowy“, mówi Karol Prozner. W 2020 roku EUROPART Polska S.A. ma ambicje być jednym z trzech głównych graczy na rynku polskim.   Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w Polsce produkty serii EUROPART Premium Parts. Jakość wszystkich produktów EUROPART Premium Parts jest sprawdzana zarówno przez EUROPART jak i przez zewnętrzne organizacje testujące zgodnie z niemieckimi standardami. Spełniają one wszystkie wymagania. EUROPART dodaje nową referencję do swojego asortymentu dopiero wówczas, gdy dany dostawca i produkt pomyślnie przejdzie wszystkie testy i procedury certyfikowania.   Oferta produktów EUROPART Premium Parts obejmuje aktualnie 7000 części. Co roku dochodzi do niej 500 nowych artykułów. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego jak np. produkty chemiczne, oleje i narzędzia, klienci mogą również wybierać z licznych części do osi i hamulców, zawieszenia, silnika, części oświetlenia i elektryki, a także elementów wyposażenia i akcesoriów.   Adres nowego oddziału: EUROPART Polska S. A.Zduńska Wola Swędzieniejewice 4998-161 Zapolice

Neue Niederlassungen in BosnienFirma EUROPART na początku grudnia otworzy nowy oddział w Zduńskiej Woli. Tym samym będzie to 26. oddział w sieci sprzedaży EUROPART w Polsce.

 

„Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu drogi ekspresowej S8 łączącej południowy zachód z północnym wschodem Polski możemy zaoferować naszym klientom niezwykle szybką i kompleksową dostawę części zamiennych do ciężarówek, autobusów, samochodów dostawczych i przyczep“, wyjaśnia Karol Prozner, Prezes Zarządu EUROPART Polska S.A. „Nasz zespół jest niezwykle zmotywowany i posiada bogate doświadczenie w branży części zamiennych. Dzięki profesjonalnej obsłudze, klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i poradę specjalistów”.  

 

Oddział w Zduńskiej Woli, znajdujący się na terenie firmy Agromex, jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 oraz w sobotę od 08:00 do 13:00.

 

EUROPART Polska S.A. będzie rozbudowywać sieć sprzedaży w 2017 roku aby umożliwić klientom jeszcze lepszą dostępność produktów oraz przyspieszyć czas realizacji zamówień.  „Planujemy być obecni z oddziałami EUROPART w całym kraju i dlatego stale poszerzamy sieć sprzedaży, utrzymując jednocześnie standardy obsługi klienta na najwyższym poziomie. Jednym z naszych kolejnych kroków będzie przejście z nastawienia regionalnego na ogólnokrajowy“, mówi Karol Prozner. W 2020 roku EUROPART Polska S.A. ma ambicje być jednym z trzech głównych graczy na rynku polskim.

 

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się w Polsce produkty serii EUROPART Premium Parts. Jakość wszystkich produktów EUROPART Premium Parts jest sprawdzana zarówno przez EUROPART jak i przez zewnętrzne organizacje testujące zgodnie z niemieckimi standardami. Spełniają one wszystkie wymagania. EUROPART dodaje nową referencję do swojego asortymentu dopiero wówczas, gdy dany dostawca i produkt pomyślnie przejdzie wszystkie testy i procedury certyfikowania.

 

Oferta produktów EUROPART Premium Parts obejmuje aktualnie 7000 części. Co roku dochodzi do niej 500 nowych artykułów. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego jak np. produkty chemiczne, oleje i narzędzia, klienci mogą również wybierać z licznych części do osi i hamulców, zawieszenia, silnika, części oświetlenia i elektryki, a także elementów wyposażenia i akcesoriów.

 

Adres nowego oddziału:

EUROPART Polska S. A.
Zduńska Wola
Swędzieniejewice 49
98-161 Zapolice

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C