Nowy Prezes CTL Logistics

C

10-05-2010

  {modal href="/images/stories/aktualnosci/jacek_bieczek_big.jpg"}{/modal}Jacek Bieczek został powołany przez Radę Nadzorczą na stanowisko Prezesa Zarządu spółki CTL Logistics. Jednocześnie rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu spółki CTL Logistics złożył Krzysztof Sędzikowski Od 7 maja funkcję Prezesa Zarządu CTL Logistics objął Jacek Bieczek, do tej pory Prezes Zarządu spółki CTL Maczki - Bór. Prezes Jacek Bieczek ma wieloletnie doświadczenie w branży, od 12 lat pracuje w Grupie CTL. Wcześniej związany był z przemysłem hutniczym.   Krzysztof Sędzikowski kierował CTL Logistics od 2008 roku. Funkcję Prezesa Zarządu objął po przejęciu przez fundusz Bridgepoint kontroli nad Spółką. Transakcja ta była jedną z największych polskich transakcji M&A i jednocześnie pierwszą inwestycją londyńskiego funduszu w tym regionie Europy. - CTL osiągnął w zeszłym roku bardzo wiele, jest najbardziej liczącym się niezależnym przewoźnikiem kolejowym. Moim celem będzie umocnienie tej pozycji i zwiększenie znaczenia spółki na rynku. Zamierzam kontynuować projekty, które dają spółce największe możliwości rozwoju - przewozy transgraniczne i intermodalne - mówi nowy Prezes Zarządu CTL Jacek Bieczek.  

 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/jacek_bieczek_big.jpg”}{/modal}Jacek Bieczek został powołany przez Radę Nadzorczą na stanowisko Prezesa Zarządu spółki CTL Logistics. Jednocześnie rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu spółki CTL Logistics złożył Krzysztof Sędzikowski


PROMOCJA

PROMOCJA

Od 7 maja funkcję Prezesa Zarządu CTL Logistics objął Jacek Bieczek, do tej pory Prezes Zarządu spółki CTL Maczki – Bór. Prezes Jacek Bieczek ma wieloletnie doświadczenie w branży, od 12 lat pracuje w Grupie CTL. Wcześniej związany był z przemysłem hutniczym.


 

Krzysztof Sędzikowski kierował CTL Logistics od 2008 roku. Funkcję Prezesa Zarządu objął po przejęciu przez fundusz Bridgepoint kontroli nad Spółką. Transakcja ta była jedną z największych polskich transakcji M&A i jednocześnie pierwszą inwestycją londyńskiego funduszu w tym regionie Europy.


CTL osiągnął w zeszłym roku bardzo wiele, jest najbardziej liczącym się niezależnym przewoźnikiem kolejowym. Moim celem będzie umocnienie tej pozycji i zwiększenie znaczenia spółki na rynku. Zamierzam kontynuować projekty, które dają spółce największe możliwości rozwoju – przewozy transgraniczne i intermodalne – mówi nowy Prezes Zarządu CTL Jacek Bieczek. 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C