Nowy prezes DSV Solutions

C

05-09-2013

Od początku września 2013 r. nastąpiły zmiany w zarządzie Grupy DSV. Nowym prezesem spółki DSV Solutions został Maciej Walenda. Zastąpił on na tym stanowisku Piotra W. Krawieckiego, pełniącego do tego czasu równolegle obowiązki prezesa i dyrektora zarządzającego spółki DSV Road.         DSV Solutions było przez ostatnie dwa lata dowodzone przez Piotra W. Krawieckiego, który po zakończeniu procesu strukturyzacji spółki postanowił powrócić w pełnym wymiarze do wyłącznego zarządzania drogową dywizją Grupy DSV w Polsce. Maciej Walenda, nowy prezes DSV Solutions, pełni swoje obowiązki od początku września 2013 r. Przez blisko 6 ostatnich lat zajmował on stanowisko Dyrektora Logistyki Kontraktowej Regionu Centralnego w Raben Polska, w którym pracował w sumie przez ostatnich 10 lat.                      

dsv-nowy-prezes-1Od początku września 2013 r. nastąpiły zmiany w zarządzie Grupy DSV. Nowym prezesem spółki DSV Solutions został Maciej Walenda. Zastąpił on na tym stanowisku Piotra W. Krawieckiego, pełniącego do tego czasu równolegle obowiązki prezesa i dyrektora zarządzającego spółki DSV Road.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

dsv-nowy-prezes-2DSV Solutions było przez ostatnie dwa lata dowodzone przez Piotra W. Krawieckiego, który po zakończeniu procesu strukturyzacji spółki postanowił powrócić w pełnym wymiarze do wyłącznego zarządzania drogową dywizją Grupy DSV w Polsce. Maciej Walenda, nowy prezes DSV Solutions, pełni swoje obowiązki od początku września 2013 r. Przez blisko 6 ostatnich lat zajmował on stanowisko Dyrektora Logistyki Kontraktowej Regionu Centralnego w Raben Polska, w którym pracował w sumie przez ostatnich 10 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C