Nowy prezes PROMAG S.A.

C

13-07-2016

Karolina Tokarz została mianowana Prezesem Zarządu i Naczelnym Dyrektorem PROMAG S.A. Zastąpiła na stanowisku dotychczasowego Prezesa – Lesława Łuczaka, który objął z kolei funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.       Karolina Tokarz jest związana z PROMAG od kilkunastu lat. Od 1999 roku zarządzała siecią sprzedaży oraz marketingiem Spółki, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Handlu i Marketingu a od 2002 roku również Członka Zarządu PROMAG S.A. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej i Studium Menedżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Od 2015 roku pełni funkcję członka Rady Naukowej IliM oraz Rady Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej. Za swoją dotychczasową aktywność zawodową została odznaczona m.in. srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego "Labor omnia vincit", statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju oraz Brązowym Krzyżem Zasługi - państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP. - Chcemy skupić się na tworzeniu i oferowaniu nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań magazynowych, które będą optymalizować procesy intralogistyczne w polskich przedsiębiorstwach. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że rynek nieustannie się zmienia i staje się coraz bardziej konkurencyjny, a to wymaga od nas ciągłej aktywności, wysiłku i rozwoju w nowych kierunkach. Chcemy pozostać integratorem rozwiązań intralogistycznych a jednym z priorytetowych obszarów będzie dla nas w następnych latach automatyzacja i robotyzacja procesów magazynowo-produkcyjnych. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i własnym know-how. Dzięki temu już teraz realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki związane z automatyzacją składowania i transportu wewnętrznego oraz robotyzacją procesów kompletacji i paletyzacji. Na pewno nie jest to koniec możliwości rozwoju firmy– mówi Karolina Tokarz, nowy Prezes Zarządu i Naczelny Dyrektor PROMAG S.A.   Potwierdzeniem przyjętego kierunku rozwoju PROMAG S.A. jest awans Marka Łabędy - dotychczasowego Dyrektora ds. Technicznych, który dołączył do grona Członków Zarządu Spółki.   Aktualni Członkowie Zarządu PROMAG S.A. - Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor- Aleksandra Biedzińska - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy- Marek Łabęda - Członek Zarządu, Dyrektor ds. TechnicznychPrzewodniczący Rady Nadzorczej PROMAG S.A. - Lesław Łuczak (Prezes Zarządu w latach 1998-2015)  

PROMAG nowy prezes Karolina TokarzKarolina Tokarz została mianowana Prezesem Zarządu i Naczelnym Dyrektorem PROMAG S.A. Zastąpiła na stanowisku dotychczasowego Prezesa – Lesława Łuczaka, który objął z kolei funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

 

 

 

Karolina Tokarz jest związana z PROMAG od kilkunastu lat. Od 1999 roku zarządzała siecią sprzedaży oraz marketingiem Spółki, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Handlu i Marketingu a od 2002 roku również Członka Zarządu PROMAG S.A. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej i Studium Menedżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Od 2015 roku pełni funkcję członka Rady Naukowej IliM oraz Rady Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej. Za swoją dotychczasową aktywność zawodową została odznaczona m.in. srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego “Labor omnia vincit”, statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju oraz Brązowym Krzyżem Zasługi – państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP.

Chcemy skupić się na tworzeniu i oferowaniu nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań magazynowych, które będą optymalizować procesy intralogistyczne w polskich przedsiębiorstwach. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że rynek nieustannie się zmienia i staje się coraz bardziej konkurencyjny, a to wymaga od nas ciągłej aktywności, wysiłku i rozwoju w nowych kierunkach. Chcemy pozostać integratorem rozwiązań intralogistycznych a jednym z priorytetowych obszarów będzie dla nas w następnych latach automatyzacja i robotyzacja procesów magazynowo-produkcyjnych. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i własnym know-how. Dzięki temu już teraz realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki związane z automatyzacją składowania i transportu wewnętrznego oraz robotyzacją procesów kompletacji i paletyzacji. Na pewno nie jest to koniec możliwości rozwoju firmy– mówi Karolina Tokarz, nowy Prezes Zarządu i Naczelny Dyrektor PROMAG S.A.

 

Potwierdzeniem przyjętego kierunku rozwoju PROMAG S.A. jest awans Marka Łabędy – dotychczasowego Dyrektora ds. Technicznych, który dołączył do grona Członków Zarządu Spółki.

 

Aktualni Członkowie Zarządu PROMAG S.A.

– Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor
– Aleksandra Biedzińska – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy
– Marek Łabęda – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Technicznych
Przewodniczący Rady Nadzorczej PROMAG S.A.
 – Lesław Łuczak (Prezes Zarządu w latach 1998-2015)

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C