Nowy Prezes w UPS EUROPE

C

25-03-2013

  Firma ogłosiła, że Cindy Miller, pracująca w UPS od 24 lat, otrzymała awans na stanowisko prezesa UPS Europe. Powierzono jej odpowiedzialność za wszystkie oddziały UPS w ponad 120 krajach i terytoriach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).         EMEA jest największym, po Stanach Zjednoczonych, regionem firmy UPS. Z 12,1 mld dolarów przychodów z przesyłek międzynarodowych osiągniętych w 2012 r. na region ten przypadła około połowa. Pięćdziesięcioletnia Cindy Miller jest obecnie prezesem UPS na Wielką Brytanię, Irlandię i Skandynawię, a nowe obowiązki obejmie 30 kwietnia 2013r.   Cindy Miller posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę związaną z regionem EMEA, zdobyte podczas pełnienia wysokich stanowisk kierowniczych w Europie od 2008 r.   - Cindy dba także o to, by firma oferowała zrównoważone rozwiązania technologiczne i logistyczne. To wszechstronna menedżerka, która skupia się na świadczeniu najlepszej jakości operacyjnej oraz najlepszej możliwej obsłudze klientów ? powiedział Dan Brutto, prezes UPC International.        

 

cindyFirma ogłosiła, że Cindy Miller, pracująca w UPS od 24 lat, otrzymała awans na stanowisko prezesa UPS Europe. Powierzono jej odpowiedzialność za wszystkie oddziały UPS w ponad 120 krajach i terytoriach w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

 

 

 

 

EMEA jest największym, po Stanach Zjednoczonych, regionem firmy UPS. Z 12,1 mld dolarów przychodów z przesyłek międzynarodowych osiągniętych w 2012 r. na region ten przypadła około połowa. Pięćdziesięcioletnia Cindy Miller jest obecnie prezesem UPS na Wielką Brytanię, Irlandię i Skandynawię, a nowe obowiązki obejmie 30 kwietnia 2013r.

 

Cindy Miller posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę związaną z regionem EMEA, zdobyte podczas pełnienia wysokich stanowisk kierowniczych w Europie od 2008 r.

 

– Cindy dba także o to, by firma oferowała zrównoważone rozwiązania technologiczne i logistyczne. To wszechstronna menedżerka, która skupia się na świadczeniu najlepszej jakości operacyjnej oraz najlepszej możliwej obsłudze klientów ? powiedział Dan Brutto, prezes UPC International.

 

fb_like

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C