Nowy, szkolny projekt dotyczący rynku usług pocztowych

C

16-05-2013

  Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa oraz Zgorzelski Consulting podjęły długofalową współpracę w zakresie przygotowania oraz realizacji procesu dydaktycznego na studiach I stopnia (licencjackich) o profilu ogólnoakademickim na kierunku "Zarządzanie" ze specjalnością "Komunikacja pocztowa" oraz  w zakresie "Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania Placówką Pocztową".         - Siłą tego przecież nowatorskiego projektu uruchomienia studiów o tematyce pocztowej są kompetencje Partnerów połączone z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz wysoką wrażliwością na zachodzące w gospodarce zmiany, a celem kształcenie dobrych kadr dla biznesu, dla sektora usług pocztowych w Polsce  - mówi Rektor Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej w Warszawie prof. dr hab. Andrzej Zawiślak.   - Celem strategicznym projektu jest budowa zaplecza intelektualnego dla rynku usług pocztowych w Polsce oraz kreowanie nowoczesnych i pozytywnych rozwiązań dla biznesu w oparciu o pozyskane doświadczenia. Idea studiów wkomponowuje się w strategię funkcjonowania Zgorzelski Consulting, której dążeniem jest wspieranie integracji polskiej nauki z biznesem, w tym w szczególności inicjatyw, które służą rozwojowi rynku usług pocztowych w Polsce stanowiącego jeden z najważniejszych sektorów rodzimej gospodarki - dodaje dr Rafał Zgorzelski, szef Zgorzelski Consulting.   Koncepcja studiów jest szczególnie cenna w warunkach pogłębiającej się integracji Polski z Unią Europejską, kiedy to poważnym przekształceniom ulegają zasady funkcjonowania konsorcjów pocztowych oraz instytucji z nimi ściśle powiązanych.   Rosną wymagania ze strony Klientów, rozwija się zjawisko konkurencji, nowe usługi i technologie, takie jak: e - usługi, nowoczesne maszyny umożliwiające nadawanie i podejmowanie przesyłek, branża e - commerce, obszar przesyłek kurierskich. Wszystko to powoduje konieczność nieustannych przeobrażeń w organizacji i zarządzaniu, zarówno przedsiębiorstwami pocztowymi, jak i ich ofertą usługową. Wzrastają więc również wymagania w stosunku do kadry menedżerskiej operatorów pocztowych, jak i pozostałego personelu.   - Oferowane przez nas Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób pełniących funkcje kierownicze w placówkach operatorów pocztowych oraz  w firmach z nimi współdziałających w procesie obsługi Klienta, pragnących zdobywać i poszerzać profesjonalną wiedzę, a także rozwijać umiejętności w zakresie zarządzania, oraz kandydatów na te stanowiska - wyjaśnia prof. dr hab. Andrzej Zawiślak.  

 

PROMOCJA

PROMOCJA

wuppWarszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa oraz Zgorzelski Consulting podjęły długofalową współpracę w zakresie przygotowania oraz realizacji procesu dydaktycznego na studiach I stopnia (licencjackich) o profilu ogólnoakademickim na kierunku “Zarządzanie” ze specjalnością “Komunikacja pocztowa” oraz  w zakresie “Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania Placówką Pocztową”.

 

 

 

 

– Siłą tego przecież nowatorskiego projektu uruchomienia studiów o tematyce pocztowej są kompetencje Partnerów połączone z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz wysoką wrażliwością na zachodzące w gospodarce zmiany, a celem kształcenie dobrych kadr dla biznesu, dla sektora usług pocztowych w Polsce  – mówi Rektor Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej w Warszawie prof. dr hab. Andrzej Zawiślak.

 

– Celem strategicznym projektu jest budowa zaplecza intelektualnego dla rynku usług pocztowych w Polsce oraz kreowanie nowoczesnych i pozytywnych rozwiązań dla biznesu w oparciu o pozyskane doświadczenia. Idea studiów wkomponowuje się w strategię funkcjonowania Zgorzelski Consulting, której dążeniem jest wspieranie integracji polskiej nauki z biznesem, w tym w szczególności inicjatyw, które służą rozwojowi rynku usług pocztowych w Polsce stanowiącego jeden z najważniejszych sektorów rodzimej gospodarki – dodaje dr Rafał Zgorzelski, szef Zgorzelski Consulting.

 

Koncepcja studiów jest szczególnie cenna w warunkach pogłębiającej się integracji Polski z Unią Europejską, kiedy to poważnym przekształceniom ulegają zasady funkcjonowania konsorcjów pocztowych oraz instytucji z nimi ściśle powiązanych.

 

Rosną wymagania ze strony Klientów, rozwija się zjawisko konkurencji, nowe usługi i technologie, takie jak: e – usługi, nowoczesne maszyny umożliwiające nadawanie i podejmowanie przesyłek, branża e – commerce, obszar przesyłek kurierskich. Wszystko to powoduje konieczność nieustannych przeobrażeń w organizacji i zarządzaniu, zarówno przedsiębiorstwami pocztowymi, jak i ich ofertą usługową. Wzrastają więc również wymagania w stosunku do kadry menedżerskiej operatorów pocztowych, jak i pozostałego personelu.

 

– Oferowane przez nas Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób pełniących funkcje kierownicze w placówkach operatorów pocztowych oraz  w firmach z nimi współdziałających w procesie obsługi Klienta, pragnących zdobywać i poszerzać profesjonalną wiedzę, a także rozwijać umiejętności w zakresie zarządzania, oraz kandydatów na te stanowiska – wyjaśnia prof. dr hab. Andrzej Zawiślak.

 

fb_like

PROMOCJA

PROMOCJA

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C