OCRK: Ułatwienia w transporcie do Włoch i Holandii

C

03-03-2017

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących na terytorium Holandii oraz Włoch. Szacunkowa wartość rynku transportowego dla obu tych krajów wynosi ok. 62 miliony euro w skali roku.   W odpowiedzi na wprowadzane przez kolejne kraje Unii Europejskiej stawki płacy minimalnej dla kierowców zawodowych, OCRK poszerzyła zakres usług o wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych w Holandii i we Włoszech. Tym samym, OCRK rozlicza płacę minimalną kierowców w krajach takich jak Francja, Niemcy, Austria, Norwegia, Włochy, Holandia.   Od poniedziałku, 27 lutego br., przewoźnicy jeżdżący na terenie Holandii i Włoch mogą skorzystać z pakietu obsługi OCRK. Oznacza to, że właściciele firm transportowych oprócz rozliczania płacy minimalnej według przepisów danego państwa otrzymają między innymi: pomoc Ekspertów w zakresie sporządzania odwołań od zagranicznych decyzji administracyjnych, reprezentację podczas kontroli PIP i ITD., dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7. Dodatkowo, dla przewoźników kursujących na terytorium Włoch, firma OCRK zapewnia wymaganego ustawą przedstawiciela, odpowiedzialnego za wysyłanie i odbieranie dokumentów, podobnie jak w przypadku Francji. Rozszerzenie usług stanowi dopełnienie portfolio OCRK, zapewniając tym samym bezpieczeństwo firmom przewozowym, jeżdżącym na ternie Europy.   „Rozszerzenie portfolio usługowego OCRK było naturalnym krokiem w drodze do dalszego rozwoju firmy. Jako lider w swojej branży, bacznie śledzimy zmiany na europejskim rynku transportowym, analizujemy ustawodawstwo i dopasowujemy działania do potrzeb nowych i obecnych klientów. W efekcie, proponowane przez nas usługi zapewniają przewoźnikom bezpieczeństwo w dynamicznym sektorze transportowym"  mówi Bartosz Najman, Prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

Nowa usuBua w portfolio OCRKOgólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących na terytorium Holandii oraz Włoch. Szacunkowa wartość rynku transportowego dla obu tych krajów wynosi ok. 62 miliony euro w skali roku.

 

W odpowiedzi na wprowadzane przez kolejne kraje Unii Europejskiej stawki płacy minimalnej dla kierowców zawodowych, OCRK poszerzyła zakres usług o wyliczanie wynagrodzeń dla pracowników delegowanych w Holandii i we Włoszech. Tym samym, OCRK rozlicza płacę minimalną kierowców w krajach takich jak Francja, Niemcy, Austria, Norwegia, Włochy, Holandia.

 

Od poniedziałku, 27 lutego br., przewoźnicy jeżdżący na terenie Holandii i Włoch mogą skorzystać z pakietu obsługi OCRK. Oznacza to, że właściciele firm transportowych oprócz rozliczania płacy minimalnej według przepisów danego państwa otrzymają między innymi: pomoc Ekspertów w zakresie sporządzania odwołań od zagranicznych decyzji administracyjnych, reprezentację podczas kontroli PIP i ITD., dostęp do telefonu interwencyjnego 24/7. Dodatkowo, dla przewoźników kursujących na terytorium Włoch, firma OCRK zapewnia wymaganego ustawą przedstawiciela, odpowiedzialnego za wysyłanie i odbieranie dokumentów, podobnie jak w przypadku Francji. Rozszerzenie usług stanowi dopełnienie portfolio OCRK, zapewniając tym samym bezpieczeństwo firmom przewozowym, jeżdżącym na ternie Europy.

 

„Rozszerzenie portfolio usługowego OCRK było naturalnym krokiem w drodze do dalszego rozwoju firmy. Jako lider w swojej branży, bacznie śledzimy zmiany na europejskim rynku transportowym, analizujemy ustawodawstwo i dopasowujemy działania do potrzeb nowych i obecnych klientów. W efekcie, proponowane przez nas usługi zapewniają przewoźnikom bezpieczeństwo w dynamicznym sektorze transportowym”  mówi Bartosz Najman, Prezes Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C