Odpowiedzialność w Logistyce

C

15-04-2020


Dla osób spoza branży logistycznej dla zobrazowania odpowiedzialności operatora logistycznego stosuje się porównanie Logistyki do krwiobiegu.

W czasie pandemii koronawirusa jest to porównanie wyjątkowo trafne. Operatorzy logistyczni tacy jak Seifert Logistics Group odpowiadają za działanie swoistego układu krwionośnego, którego wyspecjalizowane komórki odpowiadają za transport i magazynowanie, a więc obieg i zaopatrzenie w produkty potrzebne do funkcjonowania „organizmu”.

Przerwanie łańcuchów dostaw – byłoby niczym zator czy wstrząs – którego bezpośrednie skutki, szczególnie teraz, boleśnie odczułoby społeczeństwo.

W szczególności zapewnienie dostępu do podstawowych produktów do użytku osobistego lub produktów niezbędnych w naszych gospodarstwach domowym oraz środków farmaceutycznych jest obecnie dużym wyzwaniem logistycznym.

Seifert Polska jako część międzynarodowej Grupy Logistycznej Seifert pragnie ogromnie podziękować za zaangażowanie swoim Pracownikom.

Nawiązując do metafory krwiobiegu – jesteście sercem i kręgosłupem naszej działalności. Seifertciaki, dzięki Waszej pracy pozostajemy dla Naszych Klientów i Podwykonawców niezmiennie stabilnym i niezawodnym partnerem.

Łączy Nas wspólny priorytet jakim jest utrzymanie skuteczności firmy, a przede wszystkim zabezpieczanie miejsc pracy.

Zarząd Seifert Polska

RAZEM W CZASIE KORONAWIRUSA

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C