Olimpijskie sukcesy młodych logistyków

C

08-11-2012

  Znane są już wyniki pierwszego etapu rekordowej, V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.  732 z ponad 7 tys. uczniów, którzy podjęli tegoroczne wyzwanie zmierzy się w etapie okręgowym, który wyłoni ścisłe grono finalistów. Najlepsi z najlepszych spotkają się już w marcu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki - Organizatora olimpiady, by sięgnąć po najwyższe laury. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.         60 minut logistycznych zmagań, 40 pytań i ponad 7000 uczniów - tak wyglądał pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.19 października 2012 r., w 265 szkołach zawodowych, technikach i ogólniakach odbył się ogólnopolski test wiedzy o logistyce. Tym razem Organizator olimpiady - Wyższa Szkoła Logistyki, przygotował zadania z zakresu gospodarki magazynowej. Spośród reprezentantów 222 miast najlepiej poradził sobie z nimi uczeń II klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim, Paweł Węgrzyniak. Drugi etap turnieju będzie miał miejsce 7 grudnia.   - Ciekawość i pragnienie zdobywania fachowej wiedzy logistycznej u tak młodych ludzi jest godna podziwu - mówi Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Logistyki. - Tegoroczne, ogromne zainteresowanie olimpiadą bardzo nas cieszy, a postawa młodych, ambitnych ludzi jest budująca. Co roku coraz bardziej utwierdza nas to w przekonaniu o tym, jak ważne jest merytoryczne wsparcie Wyższej Szkoły Logistyki dla szkół ponadgimnazjalnych, kształcących techników logistyków i spedytorów. Ścisła współpraca z dyrektorami i nauczycielami przyczynia się nie tylko do poprawy jakości nauczania, ale zwiększa szanse uczniów na studia w prestiżowej uczelni logistycznej, a tym samym, na dobre perspektywy zawodowe - dodaje.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

wsl11Znane są już wyniki pierwszego etapu rekordowej, V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.  732 z ponad 7 tys. uczniów, którzy podjęli tegoroczne wyzwanie zmierzy się w etapie okręgowym, który wyłoni ścisłe grono finalistów. Najlepsi z najlepszych spotkają się już w marcu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki – Organizatora olimpiady, by sięgnąć po najwyższe laury. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

 

 

60 minut logistycznych zmagań, 40 pytań i ponad 7000 uczniów – tak wyglądał pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.19 października 2012 r., w 265 szkołach zawodowych, technikach i ogólniakach odbył się ogólnopolski test wiedzy o logistyce. Tym razem Organizator olimpiady – Wyższa Szkoła Logistyki, przygotował zadania z zakresu gospodarki magazynowej. Spośród reprezentantów 222 miast najlepiej poradził sobie z nimi uczeń II klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim, Paweł Węgrzyniak. Drugi etap turnieju będzie miał miejsce 7 grudnia.

 

– Ciekawość i pragnienie zdobywania fachowej wiedzy logistycznej u tak młodych ludzi jest godna podziwu – mówi Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Logistyki. – Tegoroczne, ogromne zainteresowanie olimpiadą bardzo nas cieszy, a postawa młodych, ambitnych ludzi jest budująca. Co roku coraz bardziej utwierdza nas to w przekonaniu o tym, jak ważne jest merytoryczne wsparcie Wyższej Szkoły Logistyki dla szkół ponadgimnazjalnych, kształcących techników logistyków i spedytorów. Ścisła współpraca z dyrektorami i nauczycielami przyczynia się nie tylko do poprawy jakości nauczania, ale zwiększa szanse uczniów na studia w prestiżowej uczelni logistycznej, a tym samym, na dobre perspektywy zawodowe – dodaje.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C