On Road – spółka serwisująca i zarządzająca flotami – uruchamia nową stronę internetową

C

29-04-2010

_ On Road Truck Services to firma specjalizująca się w usługach serwisowych i zarządzaniu flotami. Znana z jakości usług stacji serwisowych w Błoniu, Poznaniu i Słubicach oraz ze sprzedaży samochodów ciężarowych oraz dobrego 24 godzinnego technicznego. - Mieć dobrą ofertę dla Klienta w sektorze flotowym to znaczy mieć niezawodny zespół mechaników, pomagać w sytuacjach awaryjnych na drodze, mieć nowoczesną diagnostykę, ale to także znaczy być blisko Klienta - mówi Piotr Rakowski, prezes On Road. - Uruchomienie serwisu internetowego to jeszcze jeden sposób na dotarcie z informacją o On Road wprost do naszego odbiorcy.   Strona www.onroad.com.pl to przejrzysty katalog usług i produktów dla klientów flotowych. Widać każdy serwis i zakres jego oferty, każdy dostępny model samochodu, nowego i używanego, widać magazyn części zamiennych i kontakt, dzięki któremu można je od razu zamówić. Klienci On Road dowiedzą się stąd o promocjach, ważnych zaleceniach związanych z eksploatacją samochodu czy o tym, że na stacjach paliw w Błoniu, Słubicach i Szczecinie można płacić kartami: DKV, Eurowag, Flota i UTA. O jakości paliwa każdy musi przekonać się sam. Podstawą koncepcji strony www.onroad.com.pl  była funkcjonalność. Krótko i na temat, tylko fakty, dla każdej lokalizacji mapki dojazdowe i pełny kontakt do odpowiedzialnych osób. Użytkownicy sieci lubią takie udogodnienia. Autorem witryny jest Visual Media, a partnerem premiery w sieci Castrol, producent oleju Elixion.
_
On Road Truck Services to firma specjalizująca się w usługach serwisowych i zarządzaniu flotami. Znana z jakości usług stacji serwisowych w Błoniu, Poznaniu i Słubicach oraz ze sprzedaży samochodów ciężarowych oraz dobrego 24 godzinnego technicznego.

– Mieć dobrą ofertę dla Klienta w sektorze flotowym to znaczy mieć niezawodny zespół mechaników, pomagać w sytuacjach awaryjnych na drodze, mieć nowoczesną diagnostykę, ale to także znaczy być blisko Klienta – mówi Piotr Rakowski, prezes On Road. – Uruchomienie serwisu internetowego to jeszcze jeden sposób na dotarcie z informacją o On Road wprost do naszego odbiorcy.

 
Strona www.onroad.com.pl to przejrzysty katalog usług i produktów dla klientów flotowych. Widać każdy serwis i zakres jego oferty, każdy dostępny model samochodu, nowego i używanego, widać magazyn części zamiennych i kontakt, dzięki któremu można je od razu zamówić. Klienci On Road dowiedzą się stąd o promocjach, ważnych zaleceniach związanych z eksploatacją samochodu czy o tym, że na stacjach paliw w Błoniu, Słubicach i Szczecinie można płacić kartami: DKV, Eurowag, Flota i UTA. O jakości paliwa każdy musi przekonać się sam. 

Podstawą koncepcji strony
www.onroad.com.pl  była funkcjonalność. Krótko i na temat, tylko fakty, dla każdej lokalizacji mapki dojazdowe i pełny kontakt do odpowiedzialnych osób. Użytkownicy sieci lubią takie udogodnienia. Autorem witryny jest Visual Media, a partnerem premiery w sieci Castrol, producent oleju Elixion.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C