OnTurtle i Alpega Teleroute dziękują

C

08-09-2020

W dniach 23 września – 1 października OnTurtle i Teleroute przeprowadzą we Francji akcję, aby podziękować przewoźnikom za ich pracę podczas kryzysu wywołanego przez koronawirusa.

W dniach 23 września – 1 października OnTurtle i Teleroute przeprowadzą we Francji akcję, aby podziękować przewoźnikom za ich pracę podczas kryzysu wywołanego przez koronawirusa.

 

W ostatnich miesiącach znaleźliśmy się w nadzwyczajnej sytuacji spowodowanej przez pandemię COVID-19, w wyniku czego sektor logistyczny i transportowy musiały zwielokrotnić swoją zdolność do szybkiego realizowania dostaw podstawowych towarów w Europie. W obliczu restartu gospodarki i dalszej obecności wirusa na naszym terytorium same brawa nie wystarczą, aby odpowiednio podziękować kierowcom, dyspozytorom, spedytorom oraz pozostałym specjalistom ds. transportu, którzy w trudnych warunkach nie przerwali swojej pracy.

Z tego powodu OnTurtle i Teleroute wyruszą food truckiem na francuskie drogi i będą oferować kierowcom darmową kawę i przekąski w ramach uznania za godny pochwały wysiłek, jaki podjęli podczas kryzysu, i za utrzymywanie świata w ciągłym ruchu, aby w najtrudniejszych chwilach kryzysu realizować dostawy podstawowych towarów.

Akcja drogowa rozpocznie się 23 września w miejscowości La Jonquera w Hiszpanii i potrwa aż do 1 października. W tych dniach pojazd zatrzyma się na siedmiu stacjach paliw znajdujących się wzdłuż głównych tras we Francji:

Jak mówi Marta Fàbregas, CCMO Onturtle:

– Chcemy być tą zmianą, która zabierze was dalej, która potowarzyszy wam w tej podróży” Dostosowujemy się do różnych sytuacji i zawsze stojąc po waszej stronie z powodzeniem stawimy czoła przyszłym wyzwaniom w zakresie mobilności.

Fabrice Douteaud, COO ds. giełd transportowych Alpega Group dodaje:

– Teleroute powstała po to, by zwiększyć wydajność w transporcie i zbliżyć do siebie różne podmioty w tym sektorze. W tym bardzo trudnym czasie giełda udowodniła swoją ogromną użyteczność i skuteczność, jednak to na nas wszystkich spoczywa teraz zadanie kontynuowania tej podróży i zbudowanie silniejszej sieci transportowej, która pozostanie zjednoczona w kryzysie.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C