OnTurtle świętuje 20-lecie w Polsce na targach TransLogistica

C

04-11-2022

Podczas targów TransLogistica Polska firma OnTurtle zaprezentuje nowości, świętując jednocześnie 20 lat obecności na rynku polskim.

Bezpieczny parking dla ciężarówek i kompleksowe wsparcie dla klientów w drodze przez Europę, od początku do końca. To są filary OnTurtle, firmy która po raz kolejny będzie obecna podczas dziewiątej już edycji targów TransLogistica Poland.

Po dwóch dekadach istnienia, OnTurtle ma wiele powodów do świętowania. Dlatego jak zawsze na stoisku firma będzie zapraszać uczestników do zabawy, a także pokazywać ostatnie nowości, w tym nowe stacje w kraju i rozbudowę sieci bezpiecznych parkingów.

Targi TransLogistica Poland odbędą się w dniach 7-9 listopada w hali EXPO XXI w Warszawie

 

Dwie dekady sukcesów

Mająca prawie 30 lat firma OnTurtle stała się w 2001 roku wzorcową firmą świadczącą specjalistyczne usługi dla firm i profesjonalistów z branży transportowej, a wkrótce potem rozpoczęła międzynarodową ekspansję. Polska była jednym z krajów, gdzie rozpoczynała, a dziś, po 20 latach nadal umacnia wieloletnią relację biznesową z partnerami i klientami w kraju. Stoisko na targach TransLogistica Poland będzie przestrzenią do spotkań i świętowania, na której nie zabraknie niespodzianek.

OnTurtle właśnie podwoił liczbę stacji paliw w Polsce, otwierając siedem nowych na zachodzie kraju. Rozmieszczone w pobliżu granic z Niemcami i Czechami, są obsługiwane przez polskiego partnera spółkę Faraon i uzupełniają międzynarodową sieć ponad 1600 stacji.

 

Bezpieczny parking to priorytet

Bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów OnTurtle od momentu powstania firmy. Wzorem jest stacja La Jonquera firmy OnTurtle. Powstała z myślą o zagwarantowaniu odpoczynku przewoźnikom i ochronie przewożonych towarów. Dziś ta flagowa stacja stała się punktem odniesienia dla transportu międzynarodowego na granicy Hiszpanii i Francji, z monitorowanym przez 24 godziny na dobę, ogrodzonym parkingiem dla ciężarówek, który został wyróżniony przez TAPA i ESPORG kategorią GOLD.

W 2022 roku firma rozszerzyła usługi transgraniczne w tym strategicznym punkcie, otwierając pierwsze Centrum Translogistyczne w Jonquera-Pont de Molins: 35 000 mkw. z nowym parkingiem strzeżonym dla samochodów ciężarowych i nowymi usługami.

Ponadto niedawno firma rozszerzyła sieć bezpiecznych parkingów dla ciężarówek w Europie. Obecnie liczy ona 21 certyfikowanych i dobrze wyposażonych parkingów.

 

Przestrzeń dla debaty i rozrywki

Podczas trzech dni targów TransLogistica Poland, OnTurtle zamierza zaskoczyć odwiedzających, oferując jak zawsze atmosferę pełną branżowych nowości, dyskusji i niespodzianek. Z tej okazji nie tylko ponownie pojawi się symulator jazdy ciężarówką, który pozwala każdemu spróbować swoich sił w roli kierowcy, ale także urządzenie, które zmierzy szybkość reakcji uczestników.

Ponadto zaplanowano wywiad prasowy z Dorotą Nowak, dyrektorem sprzedaży w Polsce i Europie Wschodniej w firmie OnTurtle.  W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele partnerskiej firmy Calsina Carré. Podczas rozmowy zostaną przeanalizowane najnowsze trendy w branży.

Organizatorzy dziewiątej edycji wystawy TransLogistica Poland 2022 zgromadzili 300 wystawców i spodziewają się około 10 000 profesjonalistów z branży transportowej z całego kontynentu. To jedno z najważniejszych spotkań w Europie Wschodniej.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C