Oprogramowanie CarLo ? prezentacja nowego interfejsu systemu na targach Logimat 2014

C

18-03-2014

Po raz pierwszy system logistyczny Carlo został zaprezentowany na targach Logimat 2014 w nowym interfejsie nawiązującym do wyglądu Office 2013.         Feedback odwiedzjących targi był bardzo pozytywny, bowiem dla wielu użytkowników Microsoft Office design programu jest znany i intuicyjny.   Zmieniony wygląd oprogramowania ma na celu ułatwienie i pokreślenie najważniejszych funkcjonalności systemu. W nowym interfejsie systemu CarLo grafika została świadomie zredukowana do minimum, a za pomocą skrótów klawiszowych i folderu ?ulubionych? Carlo pozwala użytkownikom na szybszą i efektywniejszą pracę.   Nowa wersja Carlo 2.40 jest dostępna dla wszystkich klientów Soloplan w ramach aktywnego pakietu serwisowego.

soloplan-logmatPo raz pierwszy system logistyczny Carlo został zaprezentowany na targach Logimat 2014 w nowym interfejsie nawiązującym do wyglądu Office 2013.

 

 

 

 

Feedback odwiedzjących targi był bardzo pozytywny, bowiem dla wielu użytkowników Microsoft Office design programu jest znany i intuicyjny.

 

Zmieniony wygląd oprogramowania ma na celu ułatwienie i pokreślenie najważniejszych funkcjonalności systemu. W nowym interfejsie systemu CarLo grafika została świadomie zredukowana do minimum, a za pomocą skrótów klawiszowych i folderu ?ulubionych? Carlo pozwala użytkownikom na szybszą i efektywniejszą pracę.

 

Nowa wersja Carlo 2.40 jest dostępna dla wszystkich klientów Soloplan w ramach aktywnego pakietu serwisowego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C