Optymalizacja kosztów zakładu produkcyjnego

C

24-08-2012

  Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na seminarium "Optymalizacja kosztów zakładu produkcyjnego.        Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania prowadzące do optymalizacji poszczególnych obszarów firmy produkcyjnej - począwszy od obniżenia kosztów transportu, energii, poprzez logistykę wewnątrzzakładową, narzędzia informatyczne, aż po rolę geneaologii produktu   Seminarium odbędzie się 18 września 2012 w Katowicach, w Hotelu Angelo.   Więcej informacji na stronie www.ahk.pl     Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego.

 

ahk_200

Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na seminarium “Optymalizacja kosztów zakładu produkcyjnego. 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania prowadzące do optymalizacji poszczególnych obszarów firmy produkcyjnej – począwszy od obniżenia kosztów transportu, energii, poprzez logistykę wewnątrzzakładową, narzędzia informatyczne, aż po rolę geneaologii produktu

 

Seminarium odbędzie się 18 września 2012 w Katowicach, w Hotelu Angelo.

 

Więcej informacji na stronie www.ahk.pl

 

 
Cięcie kosztów w zakładzie produkcyjnym? Jak to się robi? O tym, że warto ciąć koszty, nie trzeba nikogo przekonywać. Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu pozwala nie tylko zmaksymalizować zyski, lecz także ustrzec się przed negatywnymi skutkami kolejnej fali kryzysu gospodarczego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C