Optymalne rozwiązanie na nowej WWW

C

23-09-2010

  Nowa wersja strony internetowej poznańskiej spółki Comp-Win specjalizującej się w optymalnych rozwiązaniach informatycznych dla firm, działa od tygodnia. www.com-win.pl ma nową szatę graficzną i jest bardziej rozbudowana pod względem merytorycznym. Przede wszystkim stała się przyjazna dla użytkowników: przejrzysta, spójna i dopasowana graficznie do treści oraz do wizerunku Comp-Win. Ze strony można pobrać szczegółowe opisy oferowanych systemów informatycznych. Informacje pomocne dla przedsiębiorcy szukającego dla firmy optymalnego rozwiązania zostały właściwie pogrupowane.   Szybkie znalezienie usługi doradczej czy narzędzia odpowiadającego sprecyzowanym oczekiwaniom umożliwia teraz podstrona Rozwiązanie dla Ciebie. Obok bieżących wiadomości o działalności i nowościach w ofercie Comp-Win, na nowej stronie znalazły się specjalistyczne artykuły z premierowego numeru gazetki firmowej iLogistics. Konsultanci Comp-Win dzielą się w nich wiedzą, doświadczeniem i informacjami o realizowanych projektach. Już wkrótce pojawią się nowe artykuły, ponieważ w przygotowaniu jest kolejne wydanie.

 

Nowa wersja strony internetowej poznańskiej spółki Comp-Win specjalizującej się w optymalnych rozwiązaniach informatycznych dla firm, działa od tygodnia.www.com-win.pl ma nową szatę graficzną i jest bardziej rozbudowana pod względem merytorycznym. Przede wszystkim stała się przyjazna dla użytkowników: przejrzysta, spójna i dopasowana graficznie do treści oraz do wizerunku Comp-Win.


Ze strony można pobrać szczegółowe opisy oferowanych systemów informatycznych. Informacje pomocne dla przedsiębiorcy szukającego dla firmy optymalnego rozwiązania zostały właściwie pogrupowane.

 

Szybkie znalezienie usługi doradczej czy narzędzia odpowiadającego sprecyzowanym oczekiwaniom umożliwia teraz podstrona Rozwiązanie dla Ciebie. Obok bieżących wiadomości o działalności i nowościach w ofercie Comp-Win, na nowej stronie znalazły się specjalistyczne artykuły z premierowego numeru gazetki firmowej iLogistics. Konsultanci Comp-Win dzielą się w nich wiedzą, doświadczeniem i informacjami o realizowanych projektach. Już wkrótce pojawią się nowe artykuły, ponieważ w przygotowaniu jest kolejne wydanie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C