Orange pozostaje w parku SEGRO

C

24-02-2016

Z początkiem roku firma Orange przedłużyła najem na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków. Spośród 17 300 m2 powierzchni, nieco ponad 800 m2 zajmują pomieszczenia socjalno-biurowe, pozostałą przestrzeń przeznaczono na magazynowanie, m. in. najnowszych modeli telefonów komórkowych. W transakcji pośredniczyła agencja AXI IMMO.         Na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków mieści się główny magazyn firmy Orange w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jego łączna powierzchnia wynosi 17 300 m2 i składa się na nią ponad 800 m2 zmodernizowanej powierzchni socjalno-biurowej oraz prawie 16 500 m2 powierzchni magazynowej. Na terenie obiektu przechowywane są: telefony komórkowe, sprzęt IT, kable telekomunikacyjne oraz dekodery telewizyjne.   - Lokalizacja magazynu ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Bezpośredni dostęp do obwodnicy Warszawy zapewnia nam szybką i efektywną dystrybucję w obrębie aglomeracji warszawskiej, pozostałych regionów kraju, a także poza jego granicami. Dodatkowo zarówno obiekt, jak i współpraca z deweloperem, spełniają nasze wszelkie wymagania, dlatego też zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu – mówi Emil Stanicki, Dyrektor Operacji w Łańcuchu Dostaw w  Orange Polska S.A.   - Rejon Warszawy już od kilku lat pozostaje najważniejszym regionem magazynowym w Polsce, m.in. dlatego, że to właśnie tutaj usytuowane są główne siedziby największych firm w Polsce, takich jak Orange. Centralne położenie regionu, największy rynek zbytu, dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa oraz konkurencyjne stawki czynszów wpływają na duże zainteresowanie rynkiem warszawskim ze strony najemców. W przypadku firmy Orange poza dogodną lokalizacją, ważna była również jakość powierzchni, która pozwala na optymalizację operacji logistycznych. Obiekt SEGRO w Pruszkowie w pełni spełnia te wymagania – informuje Karol Osiecki, Associate Director Industrial & Logistic w AXI IMMO.   - Na zakup kompleksu w Pruszkowie, który jest czwartym parkiem SEGRO w bezpośredniej okolicy Warszawy, zdecydowaliśmy się dwa lata temu. Decyzja ta była podyktowana stale rosnącym zainteresowaniem naszych najemców centralną lokalizacją w rejonie stolicy. Dodatkowo ogromną zaletą Pruszkowa jest jego położenie w tzw. drugiej strefie warszawskiej, która cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców m.in. ze względu na bezpośrednią bliskość autostrady A2. Ta lokalizacja stwarza optymalne warunki dla najbardziej efektywnej dystrybucji na terenie Polski i całej Europy Środkowej i Wschodniej – dodaje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.   SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków to nowoczesny kompleks logistyczny o potencjale ponad 69 000 m². Atuty parku to jego położenie w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2, a także odległość zaledwie 13 km do Lotniska Okęcie i szybki dostęp do samego centrum miasta.  

Orange SEGRO Logistics Park Warsaw Pruszkow 1Z początkiem roku firma Orange przedłużyła najem na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków. Spośród 17 300 m2 powierzchni, nieco ponad 800 m2 zajmują pomieszczenia socjalno-biurowe, pozostałą przestrzeń przeznaczono na magazynowanie, m. in. najnowszych modeli telefonów komórkowych. W transakcji pośredniczyła agencja AXI IMMO.

 

 

 

 

Na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków mieści się główny magazyn firmy Orange w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jego łączna powierzchnia wynosi 17 300 m2 i składa się na nią ponad 800 m2 zmodernizowanej powierzchni socjalno-biurowej oraz prawie 16 500 m2 powierzchni magazynowej. Na terenie obiektu przechowywane są: telefony komórkowe, sprzęt IT, kable telekomunikacyjne oraz dekodery telewizyjne.

 

Lokalizacja magazynu ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Bezpośredni dostęp do obwodnicy Warszawy zapewnia nam szybką i efektywną dystrybucję w obrębie aglomeracji warszawskiej, pozostałych regionów kraju, a także poza jego granicami. Dodatkowo zarówno obiekt, jak i współpraca z deweloperem, spełniają nasze wszelkie wymagania, dlatego też zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu – mówi Emil Stanicki, Dyrektor Operacji w Łańcuchu Dostaw w  Orange Polska S.A.

 

Rejon Warszawy już od kilku lat pozostaje najważniejszym regionem magazynowym w Polsce, m.in. dlatego, że to właśnie tutaj usytuowane są główne siedziby największych firm w Polsce, takich jak Orange. Centralne położenie regionu, największy rynek zbytu, dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa oraz konkurencyjne stawki czynszów wpływają na duże zainteresowanie rynkiem warszawskim ze strony najemców. W przypadku firmy Orange poza dogodną lokalizacją, ważna była również jakość powierzchni, która pozwala na optymalizację operacji logistycznych. Obiekt SEGRO w Pruszkowie w pełni spełnia te wymagania – informuje Karol Osiecki, Associate Director Industrial & Logistic w AXI IMMO.

 

Na zakup kompleksu w Pruszkowie, który jest czwartym parkiem SEGRO w bezpośredniej okolicy Warszawy, zdecydowaliśmy się dwa lata temu. Decyzja ta była podyktowana stale rosnącym zainteresowaniem naszych najemców centralną lokalizacją w rejonie stolicy. Dodatkowo ogromną zaletą Pruszkowa jest jego położenie w tzw. drugiej strefie warszawskiej, która cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców m.in. ze względu na bezpośrednią bliskość autostrady A2. Ta lokalizacja stwarza optymalne warunki dla najbardziej efektywnej dystrybucji na terenie Polski i całej Europy Środkowej i Wschodniej – dodaje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

 

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków to nowoczesny kompleks logistyczny o potencjale ponad 69 000 m². Atuty parku to jego położenie w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2, a także odległość zaledwie 13 km do Lotniska Okęcie i szybki dostęp do samego centrum miasta.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C