Otwarcie nowego oddziału Hellmann w Warszawie

C

20-09-2016

Oficjalnie otworzono nowy oddział Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. w Warszawie. Oddział ten jest jednym z 16 oddziałów drobnicowych w krajowej sieci Hellmanna. W skład sieci wchodzą oddziały własne i partnerskie.   Nowy oddział dysponuje magazynem klasy A+ o powierzchni operacyjnej 9 820 m2, 23 rampami przeładunkowymi, systemem zabezpieczenia przeciwpożarowego ESFR, oświetleniem LED podzielonym na 7 stref automatycznych (5 stref sterowanych czujnikiem ruchu w regałach, 2 pozostałe w zależności od natężenia światła na powierzchni crossdock) oraz biurami z odpowiednim zapleczem socjalnym dla pracowników i kierowców. Oddział Warszawa oferuje usługi dystrybucji europejskiej, logistyki oraz obsługi celnej.    Dokładny adres:Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. Sokołów, ul. Sokołowska 2605 - 806 Komorów   Na uroczystości z okazji otwarcia oddziału zostały wręczone nagrody dla klientów, którzy związani są współpracą z Hellmann Worldwide Logistics Polska najdłużej. Wyróżnienie otrzymali: Giant Polska sp. z o.o. - od 2001 roku, Asmet sp. z o.o. sp. k. - od 1999 roku oraz firma Georg Fischer sp. z o.o. - od 1998 roku.   „Oddział Warszawa to kolejny punkt realizacji naszej strategii rozwoju sieci w Polsce. Więcej bram niż dotychczas, większa pojemność dla logistyki, oszczędność energii, zaplecze socjalne na wysoki poziomie. Ten oddział to znacznie lepsze warunki do obsługi naszych klientów i lepsze środowisko pracy dla personelu Hellmanna”, powiedział Jacek Przybyłowski, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.   Zdjęcia z otwarcia:  

hellmann otworzono 1Oficjalnie otworzono nowy oddział Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. w Warszawie. Oddział ten jest jednym z 16 oddziałów drobnicowych w krajowej sieci Hellmanna. W skład sieci wchodzą oddziały własne i partnerskie.

 

Nowy oddział dysponuje magazynem klasy A+ o powierzchni operacyjnej 9 820 m2, 23 rampami przeładunkowymi, systemem zabezpieczenia przeciwpożarowego ESFR, oświetleniem LED podzielonym na 7 stref automatycznych (5 stref sterowanych czujnikiem ruchu w regałach, 2 pozostałe w zależności od natężenia światła na powierzchni crossdock) oraz biurami z odpowiednim zapleczem socjalnym dla pracowników i kierowców. Oddział Warszawa oferuje usługi dystrybucji europejskiej, logistyki oraz obsługi celnej. 

 

Dokładny adres:
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k.
Sokołów, ul. Sokołowska 26
05 – 806 Komorów

 

Na uroczystości z okazji otwarcia oddziału zostały wręczone nagrody dla klientów, którzy związani są współpracą z Hellmann Worldwide Logistics Polska najdłużej. Wyróżnienie otrzymali: Giant Polska sp. z o.o. – od 2001 roku, Asmet sp. z o.o. sp. k. – od 1999 roku oraz firma Georg Fischer sp. z o.o. – od 1998 roku.

 

„Oddział Warszawa to kolejny punkt realizacji naszej strategii rozwoju sieci w Polsce. Więcej bram niż dotychczas, większa pojemność dla logistyki, oszczędność energii, zaplecze socjalne na wysoki poziomie. Ten oddział to znacznie lepsze warunki do obsługi naszych klientów i lepsze środowisko pracy dla personelu Hellmanna”, powiedział Jacek Przybyłowski, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

 

Zdjęcia z otwarcia:

 

hellmann otworzono 2hellmann otworzono 3hellmann otworzono 4hellmann otworzono 5

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C