Paczka czy kurier?

C

30-03-2016

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że usługi kurierskie znacząco się różnią od zwykłego transportu paczek. Główną domeną firmy kurierskiej GO! Express & Logistics jest transport międzynarodowy i właśnie w tego rodzaju usłudze transportowej są widoczne największe zalety przewozu kurierskiego.       W ramach usługi GO! Europe firma jest w stanie zapewnić dostawę zdecydowanej większości przesyłek zagranicznych do krajów sąsiednich i zachodnich do godziny 12 następnego dnia roboczego. Transport do Niemiec odbywa się wyłącznie w ramach sieci macierzystej GO! Dzięki temu firma oferuje ekspresowe doręczenie przesyłek do Niemiec i Austrii już do godziny 10. W przypadku usług paczkowych czas transportu nie jest objęty żadną gwarancją, zatem nie można mieć realnej pewności co do terminu dostarczenia paczki. Dlatego jeśli zależy nam na szybkości transferu do miejsca destynacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z transportu kurierskiego. Dzięki wykorzystaniu własnych samochodów liniowych, wszystkie przesyłki, które są kierowane do Niemiec, Austrii, Czech czy też na Słowację są od razu przewożone przez kurierów GO! do miejsca destynacji - Dzięki temu, że mamy bezpośredni nadzór nad przesyłkami a co za tym idzie całkowitą kontrolę nad paczkami, mamy gwarancję, że dotrą one czas – wskazuje Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Express w Polsce – Z uwagi na to, że nie musimy korzystać z samolotów, możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami gwarantując jednocześnie dotarcie przesyłki na czas, co jest zgodne z naszym głównym mottem 'Czas to wszystko'.   Ponadto, znaczącą zaletą usług kurierskich oferowanych przez GO! jest wysoka elastyczność proponowanych usług np. odbiór w ciągu godziny od złożenia zlecenia, doręczenia w weekendy i święta czy transport przesyłek w kontrolowanej temperaturze. Tradycyjne usługi paczkowe pozwalają na dostarczenie przesyłek tylko i wyłącznie w standardowych warunkach.  

GO paczka czy kurier 1Nie każdy zdaje sobie sprawę, że usługi kurierskie znacząco się różnią od zwykłego transportu paczek. Główną domeną firmy kurierskiej GO! Express & Logistics jest transport międzynarodowy i właśnie w tego rodzaju usłudze transportowej są widoczne największe zalety przewozu kurierskiego.

 

 

 

W ramach usługi GO! Europe firma jest w stanie zapewnić dostawę zdecydowanej większości przesyłek zagranicznych do krajów sąsiednich i zachodnich do godziny 12 następnego dnia roboczego. Transport do Niemiec odbywa się wyłącznie w ramach sieci macierzystej GO! Dzięki temu firma oferuje ekspresowe doręczenie przesyłek do Niemiec i Austrii już do godziny 10.

W przypadku usług paczkowych czas transportu nie jest objęty żadną gwarancją, zatem nie można mieć realnej pewności co do terminu dostarczenia paczki. Dlatego jeśli zależy nam na szybkości transferu do miejsca destynacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z transportu kurierskiego. Dzięki wykorzystaniu własnych samochodów liniowych, wszystkie przesyłki, które są kierowane do Niemiec, Austrii, Czech czy też na Słowację są od razu przewożone przez kurierów GO! do miejsca destynacji – Dzięki temu, że mamy bezpośredni nadzór nad przesyłkami a co za tym idzie całkowitą kontrolę nad paczkami, mamy gwarancję, że dotrą one czas – wskazuje Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający GO! Express w Polsce – Z uwagi na to, że nie musimy korzystać z samolotów, możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami gwarantując jednocześnie dotarcie przesyłki na czas, co jest zgodne z naszym głównym mottem ‘Czas to wszystko’.

 

Ponadto, znaczącą zaletą usług kurierskich oferowanych przez GO! jest wysoka elastyczność proponowanych usług np. odbiór w ciągu godziny od złożenia zlecenia, doręczenia w weekendy i święta czy transport przesyłek w kontrolowanej temperaturze. Tradycyjne usługi paczkowe pozwalają na dostarczenie przesyłek tylko i wyłącznie w standardowych warunkach.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C