Paczkomaty InPost od marca także na Ukrainie

C

04-03-2013

  Już w marcu 2013 roku InPost komercyjnie udostępni w Kijowie 20 automatów brandowanych marką easyPack. Ponadto, Paczkomaty staną do końca 2013 roku na Krymie oraz w niektórych z 24 miast wojewódzkich na terenie całej Ukrainy. Docelowo w tym regionie - w ramach 4-letniej, zagranicznej ofensywy - może być wdrożonych nawet 250 Paczkomatów InPost.     Za wsparcie logistyczno-kadrowe oraz usługi techniczne i serwisowe urządzeń odpowiedzialna będzie należąca do Grupy spółka Integer.ua, działająca na ukraińskim rynku kolportażowym od 2008 roku. Ukraina to już 14 kraj - po Brazylii, Chile, Estonii, Litwie, Łotwie, Rosji, Hiszpanii, Cyprze, Słowacji, Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Australii i Czechach - w którym Grupa Integer.pl udostępni rewolucyjne urządzenia easyPack. Potencjał ukraińskiego rynku e-commerce - którego wartość może sięgnąć nawet 1 mld dolarów - daje duże perspektywy rozwoju projektu easyPack. Mocnym atutem operacyjnym Grupy Integer.pl - w ramach ekspansji Paczkomatów InPost na Ukrainie - jest także doskonała znajomość lokalnego rynku, wypracowane kontakty handlowo-biznesowe oraz przedstawicielstwa spółki Integer.ua na terenie całego kraju. - Ukraina już w pierwszej fazie projektu easyPack była jednym z docelowych miejsc na mapie międzynarodowej ekspansji Paczkomatów InPost. Lokalizacja automatów na tym rynku jest biznesowo uzasadniona ze względu na niemal 5-letnią już działalność Grupy Integer.pl w regionie. Nie tylko wsparcie operacyjno-technicze ze strony Integer.ua daje nam ogromne szanse sprawnego wdrożenia automatów do całodobowego nadawania i odbierania przesyłek na Ukrainie. Za powodzeniem projektu przemawiają również dobre prognozy dla ukraińskiego sektora e-commerce. To wschodzący, ale bardzo perspektywiczny rynek, którego wzrost szacowany jest na poziomie 20-30% w kolejnych latach - zapowiada Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.  

 

inpostukraineJuż w marcu 2013 roku InPost komercyjnie udostępni w Kijowie 20 automatów brandowanych marką easyPack. Ponadto, Paczkomaty staną do końca 2013 roku na Krymie oraz w niektórych z 24 miast wojewódzkich na terenie całej Ukrainy. Docelowo w tym regionie – w ramach 4-letniej, zagranicznej ofensywy – może być wdrożonych nawet 250 Paczkomatów InPost.

 

 


Za wsparcie logistyczno-kadrowe oraz usługi techniczne i serwisowe urządzeń odpowiedzialna będzie należąca do Grupy spółka Integer.ua, działająca na ukraińskim rynku kolportażowym od 2008 roku.


Ukraina to już 14 kraj – po Brazylii, Chile, Estonii, Litwie, Łotwie, Rosji, Hiszpanii, Cyprze, Słowacji, Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Australii i Czechach – w którym Grupa Integer.pl udostępni rewolucyjne urządzenia easyPack. Potencjał ukraińskiego rynku e-commerce – którego wartość może sięgnąć nawet 1 mld dolarów – daje duże perspektywy rozwoju projektu easyPack.


Mocnym atutem operacyjnym Grupy Integer.pl – w ramach ekspansji Paczkomatów InPost na Ukrainie – jest także doskonała znajomość lokalnego rynku, wypracowane kontakty handlowo-biznesowe oraz przedstawicielstwa spółki Integer.ua na terenie całego kraju.


– Ukraina już w pierwszej fazie projektu easyPack była jednym z docelowych miejsc na mapie międzynarodowej ekspansji Paczkomatów InPost. Lokalizacja automatów na tym rynku jest biznesowo uzasadniona ze względu na niemal 5-letnią już działalność Grupy Integer.pl w regionie. Nie tylko wsparcie operacyjno-technicze ze strony Integer.ua daje nam ogromne szanse sprawnego wdrożenia automatów do całodobowego nadawania i odbierania przesyłek na Ukrainie. Za powodzeniem projektu przemawiają również dobre prognozy dla ukraińskiego sektora e-commerce. To wschodzący, ale bardzo perspektywiczny rynek, którego wzrost szacowany jest na poziomie 20-30% w kolejnych latach – zapowiada Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C