Palety LPR w Magazynach Prologis

C

24-09-2013

Firma Prologis poinformowała dzisiaj o podpisaniu przez firmę LPR La Palette Rogue, oddział Euro Pool System, dwóch nowych umów najmu o całkowitej powierzchni 7 600 metrów kwadratowych w parkach Prologis w Błoniu i Poznaniu.           Nowe transakcje obejmują:   3 740 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w budynku 7 na terenie Prologis Park Błonie, zlokalizowanym w pobliżu trasy E30, w odległości 25 kilometrów na zachód od Warszawy;   w budynku 3 w Prologis Park Poznań, położonym bezpośrednio przy drodze ekspresowej S11, w sąsiedztwie autostrady A2, 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania.   ?Nowe umowy podkreślają umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów i dostarczania efektywnych rozwiązań logistycznych? ? powiedziała Emilia Szyszka, leasing manager Prologis w Polsce. ? ?Jest nam miło powitać firmę LPR w nowych obiektach i mamy nadzieję, że jest to początek wieloletniej współpracy.?   ?Szukaliśmy dwóch magazynów ? jednego w pobliżu stolicy, drugiego z doskonałym połączeniem drogowym z Europą Zachodnią? - powiedział Amadeu Remane, General Manager LPR w Polsce ? ?Strategiczna lokalizacja i wysoka jakość obiektów Prologis w pełni spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej sieci dystrybucyjnej w oparciu o oferowane przez nich rozwiązania.?    

lprFirma Prologis poinformowała dzisiaj o podpisaniu przez firmę LPR La Palette Rogue, oddział Euro Pool System, dwóch nowych umów najmu o całkowitej powierzchni 7 600 metrów kwadratowych w parkach Prologis w Błoniu i Poznaniu.

 

 

 

 

 

Nowe transakcje obejmują:

 

  • 3 740 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w budynku 7 na terenie Prologis Park Błonie, zlokalizowanym w pobliżu trasy E30, w odległości 25 kilometrów na zachód od Warszawy;

 

  • w budynku 3 w Prologis Park Poznań, położonym bezpośrednio przy drodze ekspresowej S11, w sąsiedztwie autostrady A2, 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania.

 

?Nowe umowy podkreślają umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów i dostarczania efektywnych rozwiązań logistycznych? ? powiedziała Emilia Szyszka, leasing manager Prologis w Polsce. ? ?Jest nam miło powitać firmę LPR w nowych obiektach i mamy nadzieję, że jest to początek wieloletniej współpracy.?

 

?Szukaliśmy dwóch magazynów ? jednego w pobliżu stolicy, drugiego z doskonałym połączeniem drogowym z Europą Zachodnią? – powiedział Amadeu Remane, General Manager LPR w Polsce ? ?Strategiczna lokalizacja i wysoka jakość obiektów Prologis w pełni spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej sieci dystrybucyjnej w oparciu o oferowane przez nich rozwiązania.?

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C