Pall-Ex Polska zrzesza już 20 firm transportowych

C

06-05-2014

Stosped został partnerem regionalnym sieci Pall-Ex w Małopolsce.             To już 20 firma transportowa w Polsce, która zdecydowała się na współpracę z Pall-Ex. Stosped to spółka zajmująca się transportem ładunków zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Firma świadczy także usługi w zakresie magazynowania, logistyki oraz spedycji. - Zdecydowaliśmy się na współpracę z Pall-Ex ze względu na możliwość obniżenia kosztów transportu i wprowadzenia nowych usług. Do niedawna realizowaliśmy przede wszystkim przewozy całopojazdowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z Pall-Ex Polska, poszerzyliśmy ofertę o transport ładunków drobnicowych. Udostępniliśmy także naszym klientom system Track & Trace umożliwiający śledzenie przesyłek. ? wyjaśnia Mateusz Stokłosa, współwłaściciel Stospedu.

pallex-logoStosped został partnerem regionalnym sieci Pall-Ex w Małopolsce.

 

 

 

 

 

 

To już 20 firma transportowa w Polsce, która zdecydowała się na współpracę z Pall-Ex. Stosped to spółka zajmująca się transportem ładunków zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Firma świadczy także usługi w zakresie magazynowania, logistyki oraz spedycji.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Pall-Ex ze względu na możliwość obniżenia kosztów transportu i wprowadzenia nowych usług. Do niedawna realizowaliśmy przede wszystkim przewozy całopojazdowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z Pall-Ex Polska, poszerzyliśmy ofertę o transport ładunków drobnicowych. Udostępniliśmy także naszym klientom system Track & Trace umożliwiający śledzenie przesyłek. ? wyjaśnia Mateusz Stokłosa, współwłaściciel Stospedu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C