Pall-Ex rozbudowuje sieć w województwie łódzkim

C

21-09-2014

Firma STS Kurier została partnerem regionalnym międzynarodowej sieci Pall-Ex i będzie odpowiedzialna za dystrybucję ładunków drobnicowych na terenie Łodzi oraz powiatu zgierskiego. Przewoźnik zapowiada, że klienci mogą w związku z tym liczyć na niższe ceny przewozów paletowych.         STS Kurier to działający od kilkunastu lat broker usług spedycyjnych współpracujący m.in. z UPS, DPD, Cedex i Integer (Paczkomaty). Firma łączy klientów z firmami transportowymi, umożliwiając im wybór najkorzystniejszej oferty.   STS Kurier realizuje także przewozy całopojazdowe i częściowe - w tym paletowe - na terenie województwa łódzkiego a od niedawna także na terenie Kujaw. Jej klientami są zarówno firmy handlowe, jak również klienci indywidualni zlecający przewóz niewielkich partii towarów na paletach. Pod koniec sierpnia STS Kurier dołączyła do Pall-Ex Polska - sieci zrzeszającej niezależne firmy transportowe.     O rosnącym popycie na przesyłki drobnicowe świadczą także dane Pall-Ex. W ubiegłym roku sieć zanotowała 22% wzrost przewożonych ładunków. W niektórych krajach był on znacznie wyższy. - Tendencja do minimalizowania kosztów związanych chociażby z gromadzeniem zapasów się utrzymuje, klienci zamawiają mniejsze partie towaru, coraz więcej firm zleca wszystkie procesy logistyczne na zewnątrz, a to pozytywnie wpływa na rozwój rynku. – tłumaczy Karolina Gil, dyrektor sprzedaży Pall-Ex Polska.   STS Kurier jako partner Pall-Ex będzie odpowiedzialny za dystrybucję ładunków drobnicowych na terenie Łodzi i powiatu zgierskiego. Firma nie wyklucza jednak poszerzenia obszaru działalności w najbliższym czasie. Docelowo STS Kurier chce oferować usługi przewozów paletowych pod nową marką STS Cargo i wprowadzić możliwość realizacji przesyłek na paletach na zasadzie pre-paid znanej choćby z rynku telekomunikacyjnego. - Klient doładowuje swoje konto określoną kwotą i może zlecać transport do wysokości limitu. Po jego wyczerpaniu, może doładować konto w czasie rzeczywistym. Jest to usługa, która sprawdziła się w serwisie stskurier.com. Jest ona wygodna dla klientów i możliwa dzięki współpracy z platformą płatności online Dotpay. – wyjaśnia Paweł Szreter.

pallex-rozbudowuje-siec-w-lodziFirma STS Kurier została partnerem regionalnym międzynarodowej sieci Pall-Ex i będzie odpowiedzialna za dystrybucję ładunków drobnicowych na terenie Łodzi oraz powiatu zgierskiego. Przewoźnik zapowiada, że klienci mogą w związku z tym liczyć na niższe ceny przewozów paletowych.

 

 

 

 

STS Kurier to działający od kilkunastu lat broker usług spedycyjnych współpracujący m.in. z UPS, DPD, Cedex i Integer (Paczkomaty). Firma łączy klientów z firmami transportowymi, umożliwiając im wybór najkorzystniejszej oferty.

 

STS Kurier realizuje także przewozy całopojazdowe i częściowe – w tym paletowe – na terenie województwa łódzkiego a od niedawna także na terenie Kujaw. Jej klientami są zarówno firmy handlowe, jak również klienci indywidualni zlecający przewóz niewielkich partii towarów na paletach. Pod koniec sierpnia STS Kurier dołączyła do Pall-Ex Polska – sieci zrzeszającej niezależne firmy transportowe.

 

 

O rosnącym popycie na przesyłki drobnicowe świadczą także dane Pall-Ex. W ubiegłym roku sieć zanotowała 22% wzrost przewożonych ładunków. W niektórych krajach był on znacznie wyższy. – Tendencja do minimalizowania kosztów związanych chociażby z gromadzeniem zapasów się utrzymuje, klienci zamawiają mniejsze partie towaru, coraz więcej firm zleca wszystkie procesy logistyczne na zewnątrz, a to pozytywnie wpływa na rozwój rynku. – tłumaczy Karolina Gil, dyrektor sprzedaży Pall-Ex Polska.

 

STS Kurier jako partner Pall-Ex będzie odpowiedzialny za dystrybucję ładunków drobnicowych na terenie Łodzi i powiatu zgierskiego. Firma nie wyklucza jednak poszerzenia obszaru działalności w najbliższym czasie. Docelowo STS Kurier chce oferować usługi przewozów paletowych pod nową marką STS Cargo i wprowadzić możliwość realizacji przesyłek na paletach na zasadzie pre-paid znanej choćby z rynku telekomunikacyjnego. – Klient doładowuje swoje konto określoną kwotą i może zlecać transport do wysokości limitu. Po jego wyczerpaniu, może doładować konto w czasie rzeczywistym. Jest to usługa, która sprawdziła się w serwisie stskurier.com. Jest ona wygodna dla klientów i możliwa dzięki współpracy z platformą płatności online Dotpay. – wyjaśnia Paweł Szreter.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C