Palletways inwestuje w Polsce

C

28-11-2016

Palletways ogłosiła plan utworzenia nowej sieci firmy w Polsce w 2017 r. Firma Palletways przewozi ponad 8 milionów palet rocznie za sprawą 400 punktów odbioru i dostaw, obsługiwanych przez członków grupy zlokalizowanych w 20 różnych krajach. Infrastruktura IT  firmy pozwala jej klientom na śledzenie aktualnych informacji na temat przewozu towarów w czasie rzeczywistym w całej Europie. James Wilson, Dyrektor Wykonawczy Grupy Palletways, wyjaśnia „Na przestrzeni ostatniej dekady, nasza europejska sieć odnotowała duży, stabilny wzrost, co umożliwiło nam organiczny rozwój. W ciągu ostatnich 18 miesięcy, do naszej sieci dołączyło sześć nowych krajów. Inwestujemy także w zdobywające nagrody systemy IT i rozszerzamy naszą infrastrukturę, aby oferować doskonałą jakość obsługi dla naszych członków i klientów. Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu naszej działalności w Polsce. Rynek wschodnioeuropejski jest dla nas bardzo ważny, ponieważ dostrzegamy tu ogromne możliwości inwestycji i rozwoju w przyszłości. Wkrótce ogłosimy lokalizację naszego nowego centrum dystrybucji w centralnej Polsce i rozpoczniemy rozmowy z potencjalnymi, nowymi członkami grupy, którzy dzielą naszą pasję i ambicję stworzenia sieci przesyłek paletowych klasy światowej. Będziemy prowadzić rozmowy jedynie z wybranymi, niezależnymi firmami transportowymi, które wyrażą zainteresowanie dołączeniem do grona członków Palletways. Wyboru naszych członków dokonamy na podstawie udokumentowanej, wysokiej jakości oferowanych przez nich usług, dążenia do ciągłego rozwoju oraz doskonałych standardów obsługi klienta."   Inwestycje umożliwią spółce rozszerzenie możliwości operacyjnych centrów dystrybucji. Inwestycje realizowane w Polsce pozwolą ugruntować pozycję firmy wśród sieci przesyłek paletowych w Europie.

Palletways EntladungPalletways ogłosiła plan utworzenia nowej sieci firmy w Polsce w 2017 r. Firma Palletways przewozi ponad 8 milionów palet rocznie za sprawą 400 punktów odbioru i dostaw, obsługiwanych przez członków grupy zlokalizowanych w 20 różnych krajach.

Infrastruktura IT  firmy pozwala jej klientom na śledzenie aktualnych informacji na temat przewozu towarów w czasie rzeczywistym w całej Europie. James Wilson, Dyrektor Wykonawczy Grupy Palletways, wyjaśnia „Na przestrzeni ostatniej dekady, nasza europejska sieć odnotowała duży, stabilny wzrost, co umożliwiło nam organiczny rozwój. W ciągu ostatnich 18 miesięcy, do naszej sieci dołączyło sześć nowych krajów. Inwestujemy także w zdobywające nagrody systemy IT i rozszerzamy naszą infrastrukturę, aby oferować doskonałą jakość obsługi dla naszych członków i klientów. Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu naszej działalności w Polsce. Rynek wschodnioeuropejski jest dla nas bardzo ważny, ponieważ dostrzegamy tu ogromne możliwości inwestycji i rozwoju w przyszłości. Wkrótce ogłosimy lokalizację naszego nowego centrum dystrybucji w centralnej Polsce i rozpoczniemy rozmowy z potencjalnymi, nowymi członkami grupy, którzy dzielą naszą pasję i ambicję stworzenia sieci przesyłek paletowych klasy światowej. Będziemy prowadzić rozmowy jedynie z wybranymi, niezależnymi firmami transportowymi, które wyrażą zainteresowanie dołączeniem do grona członków Palletways. Wyboru naszych członków dokonamy na podstawie udokumentowanej, wysokiej jakości oferowanych przez nich usług, dążenia do ciągłego rozwoju oraz doskonałych standardów obsługi klienta.”

 

Inwestycje umożliwią spółce rozszerzenie możliwości operacyjnych centrów dystrybucji. Inwestycje realizowane w Polsce pozwolą ugruntować pozycję firmy wśród sieci przesyłek paletowych w Europie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C