Panasonic wprowadza na rynek ultra wytrzymałego Toughbooka: CF-H1 Field

C

30-10-2010

   {modal href="/images/stories/cf2_big.jpg"}{/modal} Panasonic wprowadził na polski rynek nowy model ultra wytrzymałego Toughbooka: CF-H1 Field. Jest on przeznaczony dla pracowników terenowych, wymagających od swojego komputera przenośnego nie tylko wysokich parametrów technicznych, ale również możliwości pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.         - CF-H1 Field został stworzony z myślą o potrzebach pracowników terenowych. Potrzebują oni urządzenia wytrzymałego, prostego w obsłudze, posiadającego wysokie parametry techniczne. Dzięki nowemu modelowi Toughbooka będą oni w stanie wykonywać swoją prace szybciej, bardziej efektywnie, pozostając cały czas w łączności ze środowiskiem zewnętrznym - mówi Janusz Górka, Area Sales Manager w firmie Panasonic.    Praca w najtrudniejszych warunkach terenowych Model CF-H1 Field jest jednym z najbardziej wytrzymałych Toughbooków dostępnych na rynku. Posiada wysoką tolerancję na wibracje, wstrząsy i uderzenia. Nowy model Toughbooka jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości do 180cm. Szczególnie użyteczną cechą CF-H1 Field jest możliwość pracy w skrajnie wysokich i niskich temperaturach. Najniższa i najwyższa temperatura, w jakiej pracuje urządzenie to odpowiednio -20 i +60 stopni Celsjusza. Dodatkowo CF-H1 Field jest odporny na działanie pyłu i wody. 10-calowy ekran został wyposażony w kołowy filtr polaryzacyjny usuwający odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak woda czy szkło. Wzmaga on również intensywność kolorów - stają się one czystsze i mają większy kontrast.   {modal href="/images/stories/cf1_big.jpg"}{/modal}Funkcjonalność w pracy mobilnej Model CF-H1 Field został wyposażony w specjalny uchwyt, umożliwiający stabilne i bezpieczne utrzymanie urządzenia w jednej z dłoni. Podwójne baterie, które zapewniają do 6 godzin pracy, można wymieniać bez wyłączania urządzenia. Moc obliczeniową zapewnia najbardziej energooszczędny procesor firmy Intel: Z540 Intel Atom. Wprowadzanie obrazów umożliwia opcjonalna kamera 2.0 Mpx z podwójnym oświetleniem diodowym. Z kolei dane mogą być wprowadzane za pomocą zintegrowanego czytnika kodów kreskowych 2D. Łączność bezprzewodową w pracy mobilnej zapewnia LAN, Bluetooth i WAN. Model CF-H1 Field może zostać opcjonalnie wyposażony w system łączności satelitarnej GPS. Dla pracowników terenowych kwestią kluczową jest zapewnienie, że dostęp do danych zapisanych na komputerze mają wyłącznie osoby do tego powołane. Nowy model Toughbooka posiada opcjonalny czytnik linii papilarnych jak i czytnik kart Smart Card.   Wsparcie serwisowe      Toughbook posiada trzyletnią gwarancję, która obejmuje uszkodzenia sprzętu stosowanego zgodnie z jego przeznaczeniem. Producent zapewnia 96-godzinny termin naprawy i pięcioletni dostęp do części zamiennych.   Dostępność i cena CF-H1 jest dostępny w cenie od 8 000 PLN netto.   Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.toughbook.eu/

  

{modal href=”/images/stories/cf2_big.jpg”}{/modal}

Panasonic wprowadził na polski rynek nowy model ultra wytrzymałego Toughbooka: CF-H1 Field. Jest on przeznaczony dla pracowników terenowych, wymagających od swojego komputera przenośnego nie tylko wysokich parametrów technicznych, ale również możliwości pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.

 

 

 

 

– CF-H1 Field został stworzony z myślą o potrzebach pracowników terenowych. Potrzebują oni urządzenia wytrzymałego, prostego w obsłudze, posiadającego wysokie parametry techniczne. Dzięki nowemu modelowi Toughbooka będą oni w stanie wykonywać swoją prace szybciej, bardziej efektywnie, pozostając cały czas w łączności ze środowiskiem zewnętrznym – mówi Janusz Górka, Area Sales Manager w firmie Panasonic. 

 

Praca w najtrudniejszych warunkach terenowych

Model CF-H1 Field jest jednym z najbardziej wytrzymałych Toughbooków dostępnych na rynku. Posiada wysoką tolerancję na wibracje, wstrząsy i uderzenia. Nowy model Toughbooka jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości do 180cm. Szczególnie użyteczną cechą CF-H1 Field jest możliwość pracy w skrajnie wysokich i niskich temperaturach. Najniższa i najwyższa temperatura, w jakiej pracuje urządzenie to odpowiednio -20 i +60 stopni Celsjusza. Dodatkowo CF-H1 Field jest odporny na działanie pyłu i wody. 10-calowy ekran został wyposażony w kołowy filtr polaryzacyjny usuwający odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak woda czy szkło. Wzmaga on również intensywność kolorów – stają się one czystsze i mają większy kontrast.

 

{modal href=”/images/stories/cf1_big.jpg”}{/modal}Funkcjonalność w pracy mobilnej

Model CF-H1 Field został wyposażony w specjalny uchwyt, umożliwiający stabilne i bezpieczne utrzymanie urządzenia w jednej z dłoni. Podwójne baterie, które zapewniają do 6 godzin pracy, można wymieniać bez wyłączania urządzenia. Moc obliczeniową zapewnia najbardziej energooszczędny procesor firmy Intel: Z540 Intel Atom. Wprowadzanie obrazów umożliwia opcjonalna kamera 2.0 Mpx z podwójnym oświetleniem diodowym. Z kolei dane mogą być wprowadzane za pomocą zintegrowanego czytnika kodów kreskowych 2D. Łączność bezprzewodową w pracy mobilnej zapewnia LAN, Bluetooth i WAN. Model CF-H1 Field może zostać opcjonalnie wyposażony w system łączności satelitarnej GPS. Dla pracowników terenowych kwestią kluczową jest zapewnienie, że dostęp do danych zapisanych na komputerze mają wyłącznie osoby do tego powołane. Nowy model Toughbooka posiada opcjonalny czytnik linii papilarnych jak i czytnik kart Smart Card.

 

Wsparcie serwisowe      
Toughbook posiada trzyletnią gwarancję, która obejmuje uszkodzenia sprzętu stosowanego zgodnie z jego przeznaczeniem. Producent zapewnia 96-godzinny termin naprawy i pięcioletni dostęp do części zamiennych.

 

Dostępność i cena

CF-H1 jest dostępny w cenie od 8 000 PLN netto.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.toughbook.eu/

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C