Panattoni Europe podpisał trzy umowy najmu we Wrocławiu

C

01-01-1970

{modal href=”/images/stories/Panattoni_big.jpg”} {/modal} Panattoni Europe, globalny przedstawiciel rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce podpisał umowy najmu na 5000 m2 powierzchni magazynowej w Panattoni Park Wrocław II. Jednocześnie wrocławski park został w całości wynajęty. Panattoni Europe podpisał kolejne trzy umowy najmu na istniejącą już powierzchnię w Panattoni Park Wrocław II. Nowymi najemcami są: Kolporter Service SA, ABRA […]
{modal href=”/images/stories/Panattoni_big.jpg”}
{/modal}
Panattoni Europe, globalny przedstawiciel rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce podpisał umowy najmu na 5000 m2 powierzchni magazynowej w Panattoni Park Wrocław II. Jednocześnie wrocławski park został w całości wynajęty.

Panattoni Europe podpisał kolejne trzy umowy najmu na istniejącą już powierzchnię w Panattoni Park Wrocław II. Nowymi najemcami są: Kolporter Service SA, ABRA SA oraz Apreo Logistics SA.
    
Wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Kolporter, największy w Polsce dystrybutor doładowań do telefonów komórkowych, wyrobów tytoniowych, leków OTC oraz produktów FMCG – firma Kolporter Service SA jest nowym klientem Panattoni Europe i zajmie powierzchnię 1 800 m2. Ogólnopolska sieć sklepów meblowych ABRA SA w Panattoni Park Wrocław II zajmie powierzchnię 1 600 m2. Firma na stałe współpracuje z developerem – łącznie z parkami w Strykowie i Gdańsku wynajmuje 7500 m2 powierzchni magazynowej Panattoni. W przypadku operatora logistycznego Apreo Logistics SA i Panattoni Park Wrocław II jest to ekspansja dotychczasowej przestrzeni. Firma zwiększyła powierzchnię o 1600 m2, łącznie wynajmując 6 600 m2.

Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne Panattoni Europe na Dolnym Śląsku. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2, a wraz z Panattoni Park Wrocław I obiekty oferują 144 000 m2 powierzchni przemysłowej w tym regionie. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś, 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu. Lotnisko to realizuje połączenia do największych stolic Europy, zaś dogodna komunikacja naziemna możliwa jest dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu autostrady A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C