Panattoni Europe zaczyna rok z przedłużeniami umów – 13 800 m? dla Knauf i Diera

C

27-01-2014

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce poinformował o przedłużeniu dwóch umów najmu na łączną powierzchnię 13 800 m?.         Najemcy, którzy pozostaną w dotychczasowych lokalizacjach to: Knauf Industries Polska zajmujący ponad 10 000 m? we Wrocławiu i firma Diera, która wynajmuje blisko 3 800 m? w Błoniu.    Na przełomie roku klienci Panattoni Europe przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię 13 800 m? w dwóch cieszących się popularnością lokalizacjach - Panattoni Park Wrocław II i Panattoni Park Błonie II.    W Panatttoni Park Wrocław II na ponad 10 000 m? pozostanie firma Knauf Industries Polska - wiodący producent opakowań styropianowych, kształtek, płyt izolacyjnych oraz elementów wtryskiwanych z tworzyw sztucznych. Najemca docenił zalety parku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Park składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 60 000 m?. Drugim najemcą, który przedłużył umowę z deweloperem jest firma Diera zajmująca się spedycją drogową, lotniczą i morską. Najemca pozostanie na blisko 3 800 m? w   Panattoni Park Błonie II - nowoczesnym kompleksie dystrybucyjnym, który oferuje ponad 48 000 m?. Park położony jest w II strefie rynku warszawskiego i stanowi idealny punkt do obsługi Warszawy i okolic, a także rynku krajowego.

panattoni-europe-bloniePanattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce poinformował o przedłużeniu dwóch umów najmu na łączną powierzchnię 13 800 m?.

 

 

 

 

Najemcy, którzy pozostaną w dotychczasowych lokalizacjach to: Knauf Industries Polska zajmujący ponad 10 000 m? we Wrocławiu i firma Diera, która wynajmuje blisko 3 800 m? w Błoniu. 

 

Na przełomie roku klienci Panattoni Europe przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię 13 800 m? w dwóch cieszących się popularnością lokalizacjach – Panattoni Park Wrocław II i Panattoni Park Błonie II. 

 

W Panatttoni Park Wrocław II na ponad 10 000 m? pozostanie firma Knauf Industries Polska – wiodący producent opakowań styropianowych, kształtek, płyt izolacyjnych oraz elementów wtryskiwanych z tworzyw sztucznych. Najemca docenił zalety parku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Park składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 60 000 m?. Drugim najemcą, który przedłużył umowę z deweloperem jest firma Diera zajmująca się spedycją drogową, lotniczą i morską. Najemca pozostanie na blisko 3 800 m? w   Panattoni Park Błonie II – nowoczesnym kompleksie dystrybucyjnym, który oferuje ponad 48 000 m?. Park położony jest w II strefie rynku warszawskiego i stanowi idealny punkt do obsługi Warszawy i okolic, a także rynku krajowego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C