Panattoni Europe zaskakuje nową kampanią reklamową

C

04-10-2010

{modal href="/images/stories/panattoni_bee1_big.jpg"} {/modal} Panattoni Europe, przedstawiciel rynku nieruchomości przemysłowych wystartował z nową kampanią reklamową. Ma ona charakter wizerunkowy i odwołuje się do znanych zjawisk przyrody, gdzie kluczową rolę odgrywa czynność magazynowania. Od początku września br. na stronach największych tytułów branżowych będą prezentowane nowe layouty reklamowe Panattoni Europe. Ich celem jest wzmocnienie wizerunku firmy w Polsce i w środkowo-wschodniej części Europy, a także ukazanie nowego oblicza magazynów. Dzisiaj obiekty te umożliwiają nie tylko składowanie towaru, ale są wyposażonymi w nowoczesne biura centrami logistycznymi i produkcyjnymi.   Kampania będzie miała trzy etapy, każdorazowo nawiązując do hasła "Natura znalazła wiele sposobów na zaspokojenie różnych potrzeb. Siła leży w jej elastyczności". Pierwsza odsłona kampanii prezentuje pracowite i pożyteczne pszczoły, magazynujące pyłek kwiatowy w plastrach. Tym samym Panattoni Europe wyszedł poza schematy marketingowe branży magazynowej, stawiając na kreatywność. - Chcieliśmy zaprezentować coś świeżego, nowoczesnego i przyjaznego, a tym samym nawiązać do złożoności prowadzonych działań w naszych obiektach. Każda firma, ma inne potrzeby logistyczne w zależności też od rodzaju produktu. Dzisiejsze magazyny spełniają najbardziej wymagające oczekiwania dot. lokalizacji, wielkości, kształtu czy funkcji. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na odwołania do natury, która ukazuje całą paletę różnych rozwiązań - powiedziała Anita Pietrykowska, Marketing & PR Manager Panattoni Europe, dodając "kolejne odsłony kampanii pozostają tajemnicą".W branży powierzchni magazynowych, Panattoni Europe nie tylko inicjuje kreatywne podejście do marketingu, ale i wyznacza trendy w komunikacji. Na początku kwietnia br., deweloper uruchomił  polską stronę internetową www.panattoni.pl. Pełni ona funkcję rozbudowanego serwisu produktowego, gdzie znajdują się wszystkie kluczowe informacje na temat portfolio budynków dewelopera, stanowiąc punkt kontaktu dla obecnych i potencjalnych klientów.

{modal href=”/images/stories/panattoni_bee1_big.jpg”}

{/modal}
Panattoni Europe, przedstawiciel rynku nieruchomości przemysłowych wystartował z nową kampanią reklamową. Ma ona charakter wizerunkowy i odwołuje się do znanych zjawisk przyrody, gdzie kluczową rolę odgrywa czynność magazynowania.

Od początku września br. na stronach największych tytułów branżowych będą prezentowane nowe layouty reklamowe Panattoni Europe. Ich celem jest wzmocnienie wizerunku firmy w Polsce i w środkowo-wschodniej części Europy, a także ukazanie nowego oblicza magazynów. Dzisiaj obiekty te umożliwiają nie tylko składowanie towaru, ale są wyposażonymi w nowoczesne biura centrami logistycznymi i produkcyjnymi.
 

Kampania będzie miała trzy etapy, każdorazowo nawiązując do hasła “Natura znalazła wiele sposobów na zaspokojenie różnych potrzeb. Siła leży w jej elastyczności”. Pierwsza odsłona kampanii prezentuje pracowite i pożyteczne pszczoły, magazynujące pyłek kwiatowy w plastrach. Tym samym Panattoni Europe wyszedł poza schematy marketingowe branży magazynowej, stawiając na kreatywność.

Chcieliśmy zaprezentować coś świeżego, nowoczesnego i przyjaznego, a tym samym nawiązać do złożoności prowadzonych działań w naszych obiektach. Każda firma, ma inne potrzeby logistyczne w zależności też od rodzaju produktu. Dzisiejsze magazyny spełniają najbardziej wymagające oczekiwania dot. lokalizacji, wielkości, kształtu czy funkcji. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na odwołania do natury, która ukazuje całą paletę różnych rozwiązań – powiedziała Anita Pietrykowska, Marketing & PR Manager Panattoni Europe, dodając “kolejne odsłony kampanii pozostają tajemnicą”.

W branży powierzchni magazynowych, Panattoni Europe nie tylko inicjuje kreatywne podejście do marketingu, ale i wyznacza trendy w komunikacji. Na początku kwietnia br., deweloper uruchomił  polską stronę internetową www.panattoni.pl. Pełni ona funkcję rozbudowanego serwisu produktowego, gdzie znajdują się wszystkie kluczowe informacje na temat portfolio budynków dewelopera, stanowiąc punkt kontaktu dla obecnych i potencjalnych klientów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C