Panattoni otrzymał tytuł “Najlepszego Dewelopera Powierzchni Przemysłowych/Magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej”

C

22-09-2010

{modal href="/images/stories/panattoni2_big.jpg"} {/modal} Panattoni Europe poinformował o otrzymaniu dwóch nagród dla "Najlepszego Dewelopera Powierzchni Przemysłowych/Magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej" oraz "Najlepszego Dewelopera Powierzchni Przemysłowych/Magazynowych w Polsce" przyznawanych przez magazyn Euromoney w ramach Real Estate Awards 2010.   Miesięcznik Euromoney Magazine ogłosił zwycięzców dorocznych Real Estate Awards - najbardziej prestiżowych nagród w branży nieruchomości na świecie. W szóstej edycji rankingu Real Estate Survey zebrano opinie deweloperów nieruchomości, doradców, instytucji finansowych, inwestorów oraz klientów z całego świata.  Respondenci wybierali firmy, które ich zdaniem były najlepszymi dostawcami rozmaitych produktów i usług z branży nieruchomości na ich rynku, na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Organizatorzy rankingu, w 2010 roku, otrzymali 1066 ważnych zgłoszeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu z zeszłorocznymi 950 wnioskami. Badanie prowadzono w okresie od 24 marca do 14 czerwca br.- To wyjątkowa sytuacja, kiedy klienci, doradcy i instytucje obecne na rynku nieruchomości  wybierają najlepszego dewelopera w swoim regionie. Nagroda ta jest porównywalna z nagrodą publiczności, która nie ma sobie równych, dlatego tym bardziej jesteśmy szczęśliwi za uznanie. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy na nas głosowali - powiedział Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Panattoni.Clive Horwood, redaktor Euromoney, powiedział: Inwestorzy znów zwrócili uwagę na nieruchomości jako globalną klasę aktywów i na niektórych obszarach obroty na rynku powróciły już do stanu sprzed kryzysu. Wprawdzie nie we wszystkich sektorach odnotowaliśmy pełną poprawę, ale jest wiele przesłanek do optymizmu, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Szósty doroczny ranking globalnego rynku nieruchomości zorganizowany przez magazyn Euromoney potwierdził, kto jest na najlepszej drodze do wykorzystania tej wzbierającej fali optymizmu. Euromoney jest wiodącym na świecie magazynem poświęconym rynkom finansowym.
{modal href=”/images/stories/panattoni2_big.jpg”}
{/modal}
Panattoni Europe poinformował o otrzymaniu dwóch nagród dla “Najlepszego Dewelopera Powierzchni Przemysłowych/Magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej” oraz “Najlepszego Dewelopera Powierzchni Przemysłowych/Magazynowych w Polsce” przyznawanych przez magazyn Euromoney w ramach Real Estate Awards 2010.
 
Miesięcznik Euromoney Magazine ogłosił zwycięzców dorocznych Real Estate Awards – najbardziej prestiżowych nagród w branży nieruchomości na świecie. W szóstej edycji rankingu Real Estate Survey zebrano opinie deweloperów nieruchomości, doradców, instytucji finansowych, inwestorów oraz klientów z całego świata. 

Respondenci wybierali firmy, które ich zdaniem były najlepszymi dostawcami rozmaitych produktów i usług z branży nieruchomości na ich rynku, na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Organizatorzy rankingu, w 2010 roku, otrzymali 1066 ważnych zgłoszeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu z zeszłorocznymi 950 wnioskami. Badanie prowadzono w okresie od 24 marca do 14 czerwca br.

To wyjątkowa sytuacja, kiedy klienci, doradcy i instytucje obecne na rynku nieruchomości  wybierają najlepszego dewelopera w swoim regionie. Nagroda ta jest porównywalna z nagrodą publiczności, która nie ma sobie równych, dlatego tym bardziej jesteśmy szczęśliwi za uznanie. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy na nas głosowali – powiedział Robert Dobrzycki, partner zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Panattoni.

Clive Horwood, redaktor Euromoney, powiedział: Inwestorzy znów zwrócili uwagę na nieruchomości jako globalną klasę aktywów i na niektórych obszarach obroty na rynku powróciły już do stanu sprzed kryzysu. Wprawdzie nie we wszystkich sektorach odnotowaliśmy pełną poprawę, ale jest wiele przesłanek do optymizmu, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Szósty doroczny ranking globalnego rynku nieruchomości zorganizowany przez magazyn Euromoney potwierdził, kto jest na najlepszej drodze do wykorzystania tej wzbierającej fali optymizmu. Euromoney jest wiodącym na świecie magazynem poświęconym rynkom finansowym.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C